Honda Jazz Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Jazz Fiyat Listesi
Honda Jazz Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Honda markasının B segmenteki en önemli temsilcilerinden olan Jazz serisi, üst düzey teknik özelliklerinin yanı sıra cezbedici tasarımıyla da otomobil severlerin oldukça ilgisini çekiyor. Öyle ki kendi ülkesinde 1.3 litrelik atmosferik benzinli olarak tanıtılan araç, global pazarda ise 1.5 litrelik hibrit motor seçeneği ile tanıtılmıştır. Bunun yanı sıra barındırdığı donanım ve teknolojisi ile standartları yeniden belirliyor. Honda Jazz için belirlenmiş fiyat listesi ve özellikleri şu şekildedir;

Honda Jazz Fiyat Listesi

Honda jazz
Honda jazz

Honda Jazz Fiyat Listesi Honda Jazz ile sunulan hibrit teknolojisi, kullanıcılara toplamda 3 farklı sürüş modu sunmaktadır. Özellikle de EV Drive modu sayesinde şehir içi sürüşlerde kusursuz bir performans sunan otomobil aynı zamanda 109 PS sistemi gücünün yanı sıra 253 Nm tork üretebilmesi etkileyici güce ulaşılmasını olanaklı hale getirir.

Honda Fiyat Listesi 2022

Honda Fiyat Listesi 2022 Honda’nın Jazz serisi, 102 gr/km KARMA CO2 emisyon salınım değerine sahip olmakla birlikte, 4,5 litre/100 kilometre yakıt tüketimi değerlerine ulaşarak, çevre dostu bir performans sergilerken ekonomik bir yapı da sunar. Bunun yanı sıra araç içi bağlanabilirlik çözümleri sayesinde Honda Personal Assistant da dahil olmak üzere birçok hizmeti kullanmak mümkündür.

Honda 2022 Fiyat Listesi

Honda 2022 Fiyat Listesi Jazz serisinin sunduğu önemli avantajlardan bir diğer de sihirli koltuklardır. Öyle ki sihirli koltuklar sayesinde 1.203 litreye kadar bir bagaj hacmi elde edilmekle birlikte, ergonomik standartlar da en üst düzeye taşınabilecektir. Ayrıca kapsamı genişletilmiş olan Honda Sensing güvenlik teknolojileri standart olarak sunulacaktır.

Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Honda markası Jazz serisinde bir ilki gerçekleştirmiştir. Avrupa genelinde oldukça gelişmiş olarak sunulan hibrik güç aktarma sistemi yeni modellerde de aktif olarak kullanılacak. Sınıfın lider ve fonsiyonel araçlarından olan Jazz serisi, verimlilik düzeyini de en üst seviyeye taşıyor.

Honda jazz
Honda jazz

Honda DOHC i-VTEC Benzinli Motor

Honda’nın Jazz serisi, keyifli sürüş deneyimi elde etmek isteyenler için ideal bir seridir. Sistem toplamda 2 adet olmak üzere elektromotor ve de 1.5 litrelik DOHC i-VTEC benzinli motoru, lityum iyon batarya kitli ve de sabit dişli oranına sahip olan vitesli güç aktarımı birbiriyle uyumlu çalışarak, akıcı bir sürüş olanağı sağlar.

Honda Jazz serisinde 109 PS/80 kW sistem gücüyle birlikte sunulmuştur. 0-100 kilometre saat hızını 9,4 saniyede tamamlar. Yani 175 kilometre saat gibi olabilecek maksimum hıza ulaşabilmektedir.

Honda Jazz

Honda Jazz Fiyat Listesi

Honda Jazz, üst düzey teknolojik özelliklere sahip, oldukça da konforlu ve üstün sürüş deneyimi elde edilecek bir otomobildir. Aynı zamanda fiyat açısından da avantajlı seçenekler sunar. Honda Jazz fiyat listesi şu şekildedir;

  • Jazz 1.5L i-MMD Hybrid Otomatik Executive – 768.300 TL
  • Jazz 1.5L i-MMD Hybrid Otomatik Crosstar Executive – 790.000 TL

Honda Jazz modelinin incelemesini ve fiyatlarını açıkladığımız yazımızın bilgileri Honda resmi web sitesinden alınmıştır. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için Honda resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Honda Fiyat Listesi

Fiyatlar

Sıkca Sorulan Sorular

Honda

Yorum yapın