Massey Ferguson 5700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi
Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi

Massey Ferguson 5700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson Fiyat Listesi Dünyaca ünlü Massey Ferguson markasının en sevilen serisi olan 5700 S, her türlü çiftlik işinde yüksek verimlilikte bir performans sergiliyor. En ağır işlerde dahi kolaylıkla kullanılabilen 5700 S traktörler, harika tasarımlarının yanı sıra ön yükleme ve nakliye gibi işler için de ideal bir seçenektir. Bu nedenle dünyanın dört bir yanından insana hitap eder. Massey Ferguson tarafından üretilen 3 yeni 5700 S traktörlerin genel özellikleri ve fiyat listesi ise şu şekildedir;

Stage V Uyumlu Power Motor

Stage V Uyumlu Power Motor
Massey Ferguson Stage V Uyumlu Power Motor

Massey Ferguson 5700 S serisindeki araçların tamamında Stage V uyumlu olan ve 4.4 litrelik hacme sahip olan tam 4 silindirli power motor kullanımı sağlanmıştır. Motorla senkronize çalışan Dyna 4 şansıma ise 12 ileri ve 12 geri vites olanağı sunar. Bunun yanı sıra 6 adet de vites kademesine yer verilmiştir. En zorlu tarla koşullarındaki dahi 7-15 Km/s arasında kullanım sağlanabilir.

Kusursuz Hidrolik Sistem

Massey Ferguson 5700
Massey Ferguson 5700

Massey Ferguson markasının en beğenilen serisi olan 5700 S, arkaya takılan ekipmanların kontrolünü çok daha kolay sağlanması adına çamurluk bölümünde kontrol sistemine yer verilmiştir. Böylece indirme ve kaldırma işleri daha kolay yapılabilecektir. Bunun yanı sıra Dyna 4 modellerinde ön kaldırma kapasitesi 2500 kilograma kadar çıkarken, arka kaldırma kapasitesi ise 5200 kilograma kadar ulaşıyor.

Üstün Konfor

Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi
Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi

Massey Ferguson 5700 S serisinde son derece basit ve de verimli çalışan süspansiyon sistemine yer verilmiştir. Ön aks süspansiyonuyla bağlantılı olan geniş bir kabin tavan ipi seçenekleri bulunur. Üretime geniş cam alan ve eğimli kaput kullanılması sebebiyle kabine erişim çok daha kolay bir hale gelmiştir. Aynı zamanda piyasadaki en iyi görüş imkanını da sağlar.

Çok Yönlü Tasarım

Massey Ferguson 5700 S serisinde konum kontrollü ön bağlantı sistemi kullanılmıştır. Çok daha kolay ve hızla takma işlemi için arka bağlantı sistemi yenilenmiştir. Aynı zamanda yumuşacık ve sürülmemiş arazilerde dahi kusursuz dönüşleri mümkün kılar.

Bakım Gerektirmeyen Bileşenler

5700 S serisinin araçları yoğun bakım gerektirmeyen bileşenler kullanılarak imal edilmiştir. Fakat kullanıcılar tarafından sağlanacak olan günlük bakım için kolay erişim imkanı yaratır. Onarım ve bakım için MFCare sözleşmelerinden faydalanılabilir.

Massey Ferguson 5700 S Fiyatı Ne Kadar?

  • Fiyatlar genel olarak teklif usulü ile verilmektedir. Massey Ferguson 5700 S fiyatı ortalama olarak 1.100.000 Türk Lirasında başlamakta ve modele göre de değişkenlik göstermektedir.
  • Amerika Birleşik Devleti menşeili bir marka olan Massey Ferguson 5700 S-M serisine ilişkin bir fiyat listesi henüz yayınlamamıştır.

İlginizi Çekebilir. Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi ve Özellikleri

mf 5700 dyna 4, mf 5700 fiyatları

Yorum yapın