Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi Motor Hidrolik ve Özellikleri

Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi
Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi

Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi ve Özellikleri

Üst düzey teknolojik olanakların yanı sıra kullanıcıların konforunun da düşünülerek Massey Ferguson tarafından tasarlanmış olan 5700 M serisi, fiyat listesi ve özellikleri ile de büyük bir merak konusu olmuştur. Yeni ve kullanımı son derece basit olan 5700 M, hemen her türlü çiftlik işinde aktif olarak kullanılabilmektedir. Modern özellikleri ve yüksek nitelikleriyle kullananları adeta mest eden traktörler, birbirinden farklı seçenek ve de aksesuarlarla birlikte satışa sunulmuştur. Merak edenler için işte Massey Ferguson 5700 M özellikleri ve fiyat listesi;

Motor Hidrolik

Dyna 4 Şanzıman

5700 M serisi için özel olarak tercih edilen Dyna 4 şanzıman, etkileyici performansına ek olarak fonksiyonel özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Traktörde 16 ileri ve 16 geri vites tamamen debriyajsız kullanılabiliyor. Yani verimliliğin yanı sıra kontrol ve kullanım açısından da son derece pratik seçenekler 5700 M serisinde yer almaktadır.

AutoDrive Özelliği

AutoDrive bir diğer ismi ile de opsiyonel olarak nitelendirilebilir. Yani otomatik değiştirme imkanıdır. Massey Ferguson tarafından geliştirilen 5700 M serisinde AutoDrive iki farklı modda çalışır. Bunlardan biri “Power Modu” diğer ise “AutoDrive Eko Modu” dur.

Frenle Boşa Alma

5700 M serisinin traktörlerinde frene basıldığı anda debriyaj da eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Geliştirilen bu teknoloji sayesinde operatörlerin yükünü hafifletmek amaçlanmıştır. Aynı zamanda traktörler çok daha verimli ve kullanımı kolay hale getirilmiştir.

motor hidrolik
motor hidrolik

Power Shuttle Kolu

Massey Ferguson markasının en sevilen serisi olan 5700 M, power shuttle kolu sayesinde çok daha rahat ve kolay çalışma imkanı yaratır. Bu sayede aracı kullanan operatörler sağ ellerini serbest bıraktıklarında da ileri ya da geri vites arasında geçiş sağlayabilmektedir.

Fonksiyonel T Kolu

T şeklindeki vites kolu, yalnızca ileri ya da geri yönde hareket için idealdir. Ana vitesi değiştirmek için kolu hareket ettirirken sadece vites düğmesine basmak yeterli olacaktır.

motor hidrolik
motor hidrolik

Massey Ferguson 5700 M Fiyatı Ne Kadar?

  • Massey Ferguson 5700 M fiyatı için bir broşür bulunmamaktadır.
  • Ancak serinin 5710 modeli ortalama olarak 58.085 Euro ve 5711 modeli ise 60.866 Euro’dan satıştadır.
  • Söz konusu modellerin kabinli ve üst donanımlı ürünlerinde ise fiyat farkı mevcuttur.

Diğer Massey Ferguson Fiyat Yazılarımız için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Massey Ferguson 5700 Fiyat Listesi, mf 5700 fiyat listesi, massey ferguson fiyat listesi

Yorum yapın