Mercedes Travego

Mercedes Travego
Mercedes Travego

Mercedes Benz Travego’nun fiyatı genel olarak 1 ile 3 milyon TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Mercedes Travego En iyi otobüs modelleri arasında yer alan Mercedes Travego’nun fiyatları güncellendi. Otobüs severler için son derece güzel ve kaliteli olan Mercedes Benz Travego, birçok konforu beraberinde sunuyor. Mercedes Benz Travego 2010 yılında ” Yılın Otobüsü” ödülünü almıştır. Son yıllarda artan zamlar ve yaşanan fiyat değişikliklerinden Mercedes markası da etkilendi.

Araç severler Mercedes Travego’nun yeni liste fiyatını merak ediyorlar. Yazının devamında Mercedes Benz Travego’nun özelliklerini ve fiyat listesini bulabilirsiniz. Araç hakkında çok daha fazla detay bilgiye ve fiyat listesine ulaşmak istiyorsanız Mercedes resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mercedes Benz Travego ile ilgili bilgileri de yazının devamında bulabilirsiniz.

Mercedes Travego Özellikleri

Mercedes Benz Travego
Mercedes Benz Travego

Piyasadaki en iyi otobüsler arasında bulunan Mercedes Benz Travego, birçok özelliği ile otobüs severleri mest ediyor. Birinci sınıf yolcu otobüsü denilince akla ilk gelen modeller arasında bulunan Mercedes Benz Travego, kaliteli ve güvenli bir yolculuk şansı sunuyor. Özel olarak tasarlan Mercedes Benz Travego, yeni nesil motorlar ve Euro 6 teknolojisi kullanarak daha fazla geliştirildi. Mercedes Travego özellikleri bakımından birçok otobüsü geride bırakıyor.

3.99 m’ye kadar yükseltilen dış yüksekliği ve 2.100 mm iç yüksekliği ile yolculara geniş ve ferah bir yolculuk şansı sunuyor. Aerodinamik tasarımı yakıt tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Teknoloji ile konforu bir arada sunan Mercedes Benz Travego, sağlam performans motorları ile güçlü bir otobüs deneyimi yaşatıyor. Özel olarak tasarlanan aydınlatma sistemi sayesinde de enerji tasarrufu şansı sunuyor.

Mercedes Travego Fiyat Listesi

Mercedes Benz Travego
Mercedes Benz Travego

Mercedes Travego 2022 Fiyat Oldukça fazla geliştirilen ve muhteşem tasarımlar ile üretilen Mercedes Benz Travego’nun güncel liste fiyatları herkesin merak ettiği konular arasında yer alıyor. 2022 Mercedes Travego fiyat listesi araştırmaları yapılıyor.

Mercedes Benz Travego’nun fiyatı genel olarak 1 ile 3 milyon TL arasında değişkenlik göstermektedir. Mercedes Benz Travego modeliyle alakalı daha fazla detaylı bilgi için Mercedes markasının resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mercedes Travego fiyat listesi 2022 yılında Mercedes bayisine giderek öğrenilmektedir. Aracın genel olarak fiyat bandına bakmak isteyenler ikinci el araç piyasasına bakabilirler. Muhteşem tasarım ve konforu ile yolcu otobüsleri arasında parıldamaya devam eden Mercedes Benz Travego’nun fiyatında da belirli artışlar gözlemlenmiştir.

Travego kilometrede ne kadar yakar?

Mercedes Benz Travego 100 Km’de ortalama 19.9 Litre yakmaktadır.

Mercedes Benz Travego kaç motor?

Mercedes Benz Travego 10.677cm3 motor, 428 HP ve 2100 Nm güce sahiptir.

Yolcu otobüsü 100 km’de ne kadar yakar?

Mercedes Benz Travego 100 Km’de ortalama 19.9 Litre yakmaktadır.

Mercedes yolcu otobüsleri kaç para?

Mercedes Travego’nun fiyatı genel olarak 1 ile 3 milyon TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Travego 1000 km kaç litre yakar?

Mercedes Benz Trivago 1000 km de ortalama 190 Litre yakar.

Travego otobüs kaç metre?

Mercedes Benz Travego 41 yolcu kapasiteli 13.1m, 46 yolcu kapasiteli 12.3m’dir.

2020 Travego kaç beygir?

Mercedes Benz Travego 10.677cm3 motor, 428 HP ve 2100 Nm güce sahiptir.

Travego 1.6 SHD kaç beygir?

Mercedes Benz Travego 10.677cm3 motor, 428 HP ve 2100 Nm güce sahiptir.

Benzer İçerik

Mercedes Actros

Otoilim.com

Yorum yapın