Araba Kaplama Fiyatları

Araba kaplamayı ülkemizde popüler hale gelmeye başladı. Durum böyle olunca insanlar da araçlarını kaç paraya kaplatabileceklerini merak etmeye başladılar. Boyadan daha iyi bir şekilde işlenebilen kaplama daha çok tercih edilmeye başladı. Son yıllarda gelen zamlardan sonra araba kaplama fiyatları da artmaya başladı. Yazının devamında araba kaplama fiyatlarıyla alakalı detaylara ulaşabilirsiniz.

Araba Kaplama Fiyatları
Araba Kaplama Fiyatları

Araba Kaplama Fiyatları 2022

ARAÇ KAPLAMA FİYATLARI
ARAÇ KAPLAMA FİYATLARI

Araç kaplama farklı şekillerde gerçekleşiyor. Araç altın kaplama, mat siyah kaplama ve karbon kaplama gibi modeller bulunuyor. Bu kısımda aracınızı hangi şekilde kaplatmak istediğiniz alacağınız fiyatı da değiştirmektedir. Aracınızın yalnızca bazı kısımlarını kapatmanız durumunda da fiyatlarda oynamalar gerçekleşir. Araba kaplama fiyatları 2022 yılında belirli bir seviyenin üzerinde oynama yapar. En ucuz kaplamayı 2 bin TL’ye yaptırabilirken, bu fiyat 50 Bin TL’lere kadar tırmanabilir.  

Araç kaplama fiyatları arabanın modeline, büyüklüğüne, hat keskinliğine ve istediniz bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bazı araba modellerinin işçiliği daha zor olduğu için araç kaplama fiyatı da artacaktır. Aracın modeline göre de fiyatlarda oynamalar gerçekleşir. Sonrasında aracın kaplanacağı il de fiyat performansı konusunda belirleyici etkenler arasında yer alıyor. Çeşitli sebeplerden dolayı aracınızı kaplatmak istediğiniz zaman, kaplatacağınız firma ile fiyat konusunda iletişim kurabilirsiniz. Aracınızın modelini ve neresini kaplatmak istediğinizi söylediğiniz zaman belirli bir fiyat alacaksınızdır.

2022 Araba Kaplama Fiyatları

ARAÇ KAPLAMA FİYATLARI
fırın boya fiyat

2022 yılında araba kaplatma fiyatları da belirli miktarlarda artış gösterdi. Birtakım örnekler vererek araç kaplama fiyatları hakkında daha doğru bilgilere sahip olmanızı sağlayacağız. Fakat işlemler ve fiyatlar firmalarda farklılıklar gösterebilir. 2022 Araba kaplama fiyatları şöyledir:

Ankara Eryaman

  • Araç tipi : Otomobil
  • Araç markası: Honda
  • Model: Civic
  • Nere Kaplanacak: Tamamı
  • Kaplama Tipi: Folyo Kaplama

Bu işlem için belirlenen fiyat 7000 TL’dir.

Adana Çukurova

  • Araç tipi: Otomobil
  • Araç markası: Jeep
  • Model: Cherokee
  • Kaplama Tipi: Folyo Kaplama

 Bu işlem için belirtilen fiyat 10000 TL’dir.  Araç kaplama fiyatları da zamlanarak belirli bir fiyatın üzerinde seyretmeye başladı. Aracınızı kaplatmaya karar verdiğiniz zaman kaplatacağınız firma ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında belirlenen fiyatlar ile araçlarınızı kaplatabilir ve araçlarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Araba Boyama Fiyatları Google.com

araç kaplama folyo fiyatları, araç kaplama fiyatları, araç folyo kaplama fiyatları, araç seramik kaplama fiyatları, araç tavan kaplama fiyatları, araç içi döşeme kaplama fiyatları, araç kaplama fiyat listesi, araç kaplama folyo fiyatları, araç kaplama fiyatları ankara

Yorum yapın