New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi
New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi

New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi

New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi Her yönüyle kendisini kanıtlamış olan New Holland TDD Bluemaster, özellikle de orta sınıf mensubu tarımsal işletmelerin tercihleri arasında yerini almıştır. Hem yenilenmiş yapısı hem de senelere meydan okuyabilecek nitelikteki dayanıklılığı ile Türk çiftçisinin favorisi olan bu traktör, güvenlik açısından da oldukça başarılı bir performans sunuyor. New Holland TDD Bluemaster fiyat listesi ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

new holland fiyat listesi
new holland fiyat listesi

New Holland Fiyat Listesi

New Holland Yüksek Tork, Ekonomik Motor

New Holland‘ın TDD Bluemaster serisindeki traktörlerde çevre dostu özelliği bulunan Tier 3 emisyon değerine sahip Turbo Intercooler motor kullanılmıştır. Yerli üretim motor araçlarda yüksek tork ve performans elde edilmesini mümkün kılarken, ayrıca ekonomik seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra TDD Bluemaster serisinde filtre temizliğini fan yardımıyla yapan fan aspirasyon sistemi vardır.

New Holland Sorunsuz Manevra Yeteneği

New Holland TDD Bluemaster serisi traktörlerde 12 ileri ve de 12 geri vites özelliği bulunan transmisyon kullanılmıştır. Bu sayede tarlalarda gerek duyulan ileri ve de geri hız seçimini yapmayı olanaklı hale getirir. Ayrıca ileri geri mekik kolu sayesinde de her viteste geri hareket etme imkanı yaratılmıştır. Sıra sonu dönüşlerde ise çok daha hızlı ve geniş manevra olanağı sunar. Öyle ki sıra sonlarındaki dönüşleri çok daha hızlı ve kolay yapabilmek adına ileri geri manevraları kullanmak isteyenler için de debriyaj kullanımını şart koşmayan bir PowerShuttle Hidrolik mekik koluna yer verilmiştir.

New Holland Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

New Holland markasının çok sevilen serisi olan TDD Bluemaster, TMR niteliği taşır. Traktör Ana Çerçeve Regülasyonu sayesinde ise en üst düzeyde güvenlik ve konfor olanakları aynı anda kullanıcılara sunulur. Bunun yanı sıra ise traktörlerde mekanik bir akü şalteri, kuyruk miline bağlı çalışan koltuk sensörü, çok daha geniş açıyı görme kabiliyeti olan çift yan aynalar ve de isteğe bağlı olarak sunulan ilerleme hızını gösterme yeteneğine sahip dijital ekrana yer verilmiştir.

new holland fiyat listesi
new holland fiyat listesi

New Holland Fiyat Listesi

New Holland Traktör Fiyat Listesi

New Holland TDD Bluemaster  Fiyat Listesi

New Holland Traktör Fiyat Listesi New Holland markasının popüler serisi olan TDD Bluemaster kapsamında yer alan traktörlerin özelliklerine göre 2022 yılının fiyat listesi belirlenmiştir. Fiyatlar genel olarak sunulan özellikler değerlendirildiğinde çok uygundur. New Holland TDD Bluemaster fiyat listesi şu şekildedir;

  • New Holland TD75D 4WD K.K. 14X30 (D4) TMR – 619,041 TL
  • New Holland TD90D 4WD K.K. 16.9/14X34 (D8) TMR – 636,872 TL
  • New Holland TD90D 4WD 14.9R38 (D16) TMR – 579,532 TL
  • New Holland TD100D 4WD K.K. 16.9/14X34 (D11) TMR – 651,423 TL
  • New Holland TD100D 4WD K.K. 14.9R38 (D19) TMR – 655,262 TL

Sık Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

New Holland Fiyat Listesi

New Holland TTB Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T3B Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T3F Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T580B Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T480 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T540 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TT CLASSIC Fiyat Listesi ve Özellikleri

new holland traktör fiyatları

Yazımızda bulunan new holland traktör fiyatları 2022 tarihi itibari ile en güncel fiyatlardır. Daha detaylı inceleme yapabilmeniz için New Holland firmasının resmi web sitesine buradan gidebilirsiniz.

Yorum yapın