New Holland TT CLASSIC Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TT Fiyat Listesi
New Holland TT Fiyat Listesi

New Holland TT CLASSIC Fiyat

Yüksek kalite standartları, güçlü motoru, en zorlu şartlarda dahi sağladığı maksimum çalışma performansı ile orta ve küçük tarım işletmelerinin sıklıkla tercih ettiği New Holland markasının TT Classic serisi, klasik hatlarıyla da hayranlarını adeta büyülüyor. Kaportanın alt kısmında yer alan Turbo Intercooler motor ile maksimum güç sunan bu seri, tarımsal faaliyetlerde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlar. Yani performanstan ödün vermeden yakıttan tasarruf edilmesini mümkün kılmaktadır. New Holland TT Classic serisinin fiyat listesi ve özellikleri şu şekildedir;

New Holland markasının TT Classic serisi hem kalitesi hem performansı hem de tasarrufu ile bahçe tarımında sıkça tercih ediliyor. Aynı zamanda yüksek kaliteli motoru ve maksimum performansı ile de tarımsal faaliyetlerde verimli bir süreci mümkün hale getirmektedir. New Holland TT Classic fiyat listesi ve özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

8 İleri 2 Geri Transmisyon

New Holland markasına ait TT Classic serisi, ideal hız aralıklarına sahip olan 8 ileri ve de 2 geri transmisyona seçeneği sunar. Bunun yanı sıra ise mekanik çift çeker ve de diferansiyel kilidi ünitesi bulundurur. Çift çeker modeller ayrıca ön diferansiyel kilidi de vardır. Tüm ihtiyaçlarda en verimli kullanım imkanını bu özellikler sağlamaktadır.

Etkin Çalışma Takibi

Tarımsal faaliyetlerin tamamında büyük kolaylıklar sunan TT Classic serisi, çalışma esnasında ve sonrasındaki tüm bilgileri anlık olarak takip etmeyi olanaklı hale getirmiştir. Öyle ki araçta yer alan yeni dijital gösterge panelinden; traktör ilerleme hızı, akünün voltaj değeri, kaç saat çalışıldığı ve kuyruk mili devirleri kolaylıkla takip edilebilecektir.

New Holland TTB Fiyat Listesi
New Holland Fiyat Listesi

Arttırılmış Hidrolik Güç Çıkışı

New Holland TT CLASSIC Fiyat New Holland’ın TT Classic serisi traktörlerinde standart olarak 540/540E çift devirli kuyruk miline yer verilmiştir. Aynı zamanda 4 adet hidrolik güç çıkışı ve 2200 kilogram da kaldırma kapasitesi geniş ekipmanlarla çalışmayı mümkün kılar.

Geliştirilen Dijital Gösterge

New Holland markasının en gözde serilerinden biri olan TT Classic serisi, tarımsal faaliyetlerde işleri çok daha kolay hale getirecek olan geliştirilmiş dijital gösterge paneli ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Öyle ki dijital gösterge paneli üzerinden traktörün ilerleme hızının ne durumda olduğunu, akünün voltaj değerinin ne durumda olduğu, ne kadar süre boyunca çalışıldığı ve de kuyruk mili devirleri de incelenebiliyor.

Rahat ve Güvenilir Kullanım

New Holland’ın TT Classic serisinde istenmeyen durumların önüne geçmek için ve de akü ömrünü uzatmak adına seri traktörlerinde mekanik akü şalter kullanılmıştır. Söz konusu özellikler sayesinde tarımsal işlerde sezon sonuna ulaşıldığında ya da çok daha uzun süreli park durumunda aküden traktöre aktarılan elektrik kesilir. Böylece yeni sezona da çok daha rahat ve hızlı bir başlangıç yapılabilmektedir.

Akü Şalteri

Bazen çalışma esnasında bazen de çalışma sonrasında ortaya çıkması muhtemel olan bazı istenmeyen durumların önüne geçebilmek ve de akünün ömrünü çok daha fazla uzatabilmek adına, serinin tüm araçlarına mekanik akü şalteri konulmuştur. Böylece özellikle de sezon sonuna gelindiğinde ya da uzun süreli park halinde iken aküden traktöre aktarılan elektrik kesilerek, rahat ve güvenilir bir ortam yaratılır.

New Holland TTB Fiyat Listesi
New Holland Fiyat Listesi

Kuyruk Mili Çalışmaları İçin Ağırlık Sensörü

TT Classic serisindeki traktörlerle yapılacak olan kuyruk mili çalışmalarının tamamında koltuk üzerine yerleştirilmiş ağırlık sensörü sayesinde güvenlik en üst düzeye çıkarılmaktadır. Böylece traktör çalışıyorken ve de kuyruk mili devrede iken operatör koltuğunu terk etse dahi, önce sesli ikaz sistemi devreye girer. Daha sonra belli bir süre geçtiğinde traktör otomatik olarak durur. Aynı zamanda zorunlu durumlarda kuyruk mili devrede iken operatör koltuğundan kalkıldığında gösterge panelinin altında bulunan kuyruk mili devre dışı bırakma önleyici sayesinde çalışmaların devamını sağlamak mümkündür.

Üst Düzey Güvenlik

New Holland TT CLASSIC Fiyat New Holland markasının TT Classic serisinde yer alan araçlar, özellikle de kuyruk mili çalışmalarında koltuktaki ağırlık sensörü sayesinde güvenliği en üst segmente taşır. Böylece traktör çalışırken ve kuyruk mili devredeyken de operatörler koltuğu terk ettiğinde önce sesli ikaz sistemi devreye girer. Daha sonra ise belli bir sürenin geçmesinden sonra traktör stop etmektedir.

New Holland TT CLASSIC Fiyat Listesi

Tarımsal faaliyetlerde en iyi performansı elde etmeyi olanaklı hale getiren New Holland markasına ait TT Classic araçlarının 2022 yılına ait güncellenmiş fiyat listesi aşağıdaki gibidir; New Holland TT CLASSIC Fiyat

  • TT CLASSIC 2WD ROPS 12X28 (TT01) TMR – 250,902 TL
  • TT CLASSIC 2WD GÖLG. 12X28 (TT02) TMR – 263,778 TL
  • TT CLASSIC 2WD KAB. 12X28 (TT05) TMR – 299,213 TL
  • TT CLASSIC 4WD GÖLG. 14.9R28 (TT03) TMR – 324,972 TL
  • TT CLASSIC 4WD GÖLG. 380/70R24 (TT04) TMR             – 320,475 TL
  • TT CLASSIC 4WD KAB. 14.9R28 (TT06) TMR – 360,398 TL

New Holland Fiyat Listesi

New Holland TTB Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T3B Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T3F Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T580B Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T480 Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T540 Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi

Yorum yapın