Massey Ferguson 8700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 8700 S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 8700 S Fiyat Listesi

Massey Ferguson Fiyat Listesi

Massey Ferguson 8700 S Fiyat Listesi

Massey Ferguson Fiyat Listesi Massey Ferguson; 1953 yılında Massey ve Harris ortaklığı ile kurulmuş olan İngiliz Harry Ferguson Limited Şirketi’nin markasıdır. Öyle ki markaya ait araçların en karakteristik özelliği ise kırmızı renkte olmaları! Bir Amerika Birleşik Devletleri şirketi olan Massey Ferguson yeni geliştirmiş olduğu 8700 S modeli ile de muadili birçok firma ile arasında çok büyük bir fark yaratmayı başarmıştır. İlham verici tasarımının yanı sıra optimize edilmiş verimliliği ile de kullanıcılardan tam puan toplayan Massey Ferguson 8600 S Serisi, yüksek beygir gücü ile de hassas bir tarım traktörü olma niteliği taşımaktadır.

Massey Ferguson 8700 S Modellerinin Genel Özellikleri

massey ferguson fiyat listesi
massey ferguson fiyat listesi

Massey Ferguson Fiyat Listesi

Massey Ferguson markasının 8700 S modelleri hem arazi hem de karayolu taşımacılığında sunduğu maksimum güç performansı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek tork seviyesinin yanı sıra hassas kontrol özelliği de bulunan araçlarda iç ve dış dizayn da son derece modern görünüyor. Massey Ferguson 8700 S modellerinin genel özellikleri;

  • Geliştirilmiş Yakıt Teknolojisi
  • Seçici Katalitik İndirgeme özelliği
  • Etkin Motor Gücü Yönetimi
  • Kaliteli ve Güçlü Şanzıman
  • Geniş ve Konforlu Kabin
  • Geniş Denge Ağırlığı ve Lastikler Sayesinde Yüksek Çekiş Gücü
  • Manevra Yeteneği

Ayrıca çiftçilerin konforu düşünülerek tasarlanmış olan Massey Ferguson 8700 S modelleri yüksek beygir gücüne ek olarak; fonksiyonel ışık çubuğu ve ikonik logosu ile de çok sevilmiştir. Üretimde yeni nesil AGCO Power motorlar kullanılmıştır. Böylece yakıt tüketim seviyesini de başarılı bir şekilde minimum seviyeye indirger. Traktörlerde 3. nesil SCR teknolojisi kullanıldığından, bakım gerektirmez. Çünkü tüm bileşenler; uzun süre boyunca kullanım sağlamak ve de minimum servis gerekliliği ya da bakım ihtiyacı süresi için özel olarak tasarlanmıştır.

massey ferguson fiyat listesi
massey ferguson fiyat listesi

Massey Ferguson Fiyat Listesi

massey ferguson fiyat listesi

Massey Ferguson 8700 S Ne Kadara Satılıyor?

Massey Ferguson Fiyat Listesi Massey Ferguson markasının 8700 S serisi güçlendirilmiş yeni stili ile tarım ile uğraşanlara ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Tam bir mühendislik harikası olan serinin 8727 modelinin standart paketi 283.017 dolardan satışa sunulmuşken; 8730 standart ve kabinli model 298.867 dolar, serinin 8732 standart va kabinli modeli 320.755 dolardan satışa çıkarılmıştır. Bunun yanı sıra tarım sektöründe çiftçilere çok daha büyük kolaylıklar sunan serinin 8735 standart ve kabinli modeli 342.716 dolardan, 8737 standart ve kabinli model ise 352.930 dolardan satışa sunulmuştur.

Sitemizdeki bulunan bu bilgilere ve daha fazlasına ulaşmak için firmanın resmi web sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 6700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 2600 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 240-240S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson

NEW HOLLAND TRAKTÖR

Yorum yapın