Nissan Qashqai Almak İçin 5 Sebep

 Nissan Qashqai Almak İçin 5 Sebep
Nissan Qashqai Almak İçin 5 Sebep

Nissan Qashqai Almak İçin 5 Sebep

Otomobil dünyasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkıyor. Onlardan bir tanesi de ülkemizde sıklıkla kullanılan ve kendisine has bir modeli olan Nissan Qashqai isimli otomobildir. Crossover sınıfında olan bir araçtır.

Nissan Qashqai Araç Özellikleri

Nissan Qashqai araç özellikleri  ise şöyledir: Ülkemizde olan modellerinde 160 HP güç 1.3 litre turbo benzin, 115 HP güç 1.5 litre  dizel yakıt seçenekleri vardır. Ayrıca tüm bu model araçlarda kompakt SUV seçeneği vardır. Benzinli olan motorlarda çift kavramalı şanzıman vardır. Dizel olanlarda ise hem manuel hem de çift kavramalı otomatik şanzımanı olan modeller vardır. Kişiler istedikleri gibi seçim yapabiliyorlar. 430 litrelik bagaj hacmi standarttır. İç dizaynında deri koltuklar vardır. Müzik için özel ses sistemi vardır. 19 inch alüminyum alaşım jantları olan bir otomobildir.

Nissan Qashqai Fiyat Listesi
Nissan Qashqai Fiyat Listesi

Nissan Qashqai Niçin Almalı?

Üstte verilen tüm bu bilgilerden sonra Nissan marka bu otomobili kimler neden tercih etmeli sorusunun yanıtını vermek gerekir ise o noktada da şu bilgiler verilebilir. Bu aracın alınması için son derece haklı nedenler vardır ama bunun yanı sıra otomobil alımı elbette kişisel bir tercihtir. Öncelikli olarak ilk sebep olarak yerden yüksek olması gösterilebilir. Bu aynı zamanda kişinin kendisini daha güvende hissederek araç kullanmasını da sağlayan bir durumdur.

Bir diğer sebep bu otomobili kullananların son derece iyi bildiği gibi iç mekan son derece geniştir. Özellikle uzun yolculuklar için bu özelliği ile rahat bir yolculuk olanağı sunar.

Yine büyük aileler için bakıldığında bagaj hacminin geniş olması başlı başına bir artı değerdir.Bagajın ergonomik bir tasarımı olması da başlı başına avantaj sağlayan bir durumdur

Dördüncü sebep olarak belki de içlerinde en önemli parametre olan en zor yol şartlarında, derin virajlarda bile son derece rahat bir kullanımının olmasıdır. O yüzden en acemi şoförler bile bu aracı rahatlıkla her zaman için kullanabilir.Son derece güvenli bir araçtır.

Nissan Qashqai fiyatı da  hem benzerlerine göre çok daha uygun  hem de daha geniş bir skalada olduğu için herkes tarafından rahatlıkla alınabilir ve uzun yıllar kullanılabilir.

Nissan Qashqai Fiyat Listesi
Nissan Qashqai Fiyat Listesi

otoilim.com

Yorum yapın