Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi
Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi

Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi

Massey Ferguson tarafından “Uzman Bağ Bahçe Serisi” adıyla özel olarak geliştirilen F3, birbirinden farklı görevleri en iyi şekilde yerine getirmek için güçlü bir donanıma sahiptir. Çok daha yüksek performans için geliştirilmiş olan bu seri, 120 hp’ye kadar çıkarken, ikonik gri kılıçlı şeridi ve maksimum düzeydeki çok yönlülüğü ile de son derece opsiyonel! Merak edenler için Massey Ferguson F3 genel özellikleri ve fiyat listesi ise şu şekildedir;

Büyük ve Modern Ekipmanlar

Bağ, bahçe ve çiftlikteki her türlü zor görevin üstesinden başarıyla gelinebilmesi için F3 serisinde büyük ve modern ekipmanlara yer verilmiştir. Aynı zamanda 3.1 tonluk kapasiteye sahip olan arka askı sayesinde hemen her türlü ağırlığın kaldırılması mümkün hale getirilmiştir.

120 Hp’ye Kadar Güç

Massey Ferguson tarafından geliştirilmiş olan F3 serisinde Yeni Stage V,  4 silindire sahip olan ve de 3,6 litrelik motor kullanımı sayesinde 120 hp’ye kadar güç üretmesi sağlanmıştır. Elde edilen güç sayesinde ise modern ve büyük ekipmanlar kullanılırken zorluk hissedilmez, yüksek oranda üretkenlik için de mükemmel bir olanak yaratır.

Led Lamba, Buğu Giderici ve Isıtmalı Aynalar

F3 serisinin en çok sevilen özelliklerinden biri de mükemmel görünümünün yanı sıra kusursuz manevra kabiliyetine sahip olmasıdır. Ayrıca geniş bir direksiyon açısı, geniş bir cam alan, toplamda 8 adet LED lamba, buğu giderici ve ısıtmalı aynalara yer verilmiştir. Böylece sabahın en erken saatlerinde dahi verimli çalışma performansı elde edilmesini mümkün kılar.

Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri
Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ekstra Baş ve Ayak Mesafesi

Massey Ferguson F3 serisi çok sessiz çalışır. Tüm yönleriyle kullanıcıların konforunu sağlamak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. Bu nedenle ilk aşamada kabin konforu ciddi oranda artırılmıştır. Ekstra baş mesafesine yer verilirken, bacakları uzatmak için de çok daha fazla alan yaratılmıştır.

Sezgisel Renkli Gösterge Paneli

F3 serisinde yeni kontrol ve pedal düzenli elde edilmiştir. Ayrıca çok daha kolay kullanım olanağı yaratmak için sezgisel nitelikli renkli gösterge paneline de yer verilmiştir. Böylece hem üretkenlik artırılmış hem zamandan tasarruf edilmesi amaçlanmış hem de performansı iyileştirmeyi amaçlayan sistem elde edilerek, kullanıcılara sunulmuştur.

Çok İşlevli Joystick

Massey Ferguson’un F3 serisinde hem şanzıman hem de hidroliği çalıştırma özelliği bulunan benzersiz ve çok işlevli bir Joystick kullanılmıştır. İşlevsel Joystick sayesinde elektronik askı kontrolü kolaylıkla sağlanırken, seviyeleme ve ofseti sağlamak için de ayrıca bir Joystick  ve elektro hidrolik spool valf kullanılmıştır.

Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri
Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson F3 Fiyatı Ne Kadar?

  • Massey Ferguson f3 fiyat listesi en son 2022 yılının Temmuz ayında güncellenmiştir. Buna göre serinin F 2625 modeli 325.331 Türk Lirası iken,
  • Serinin F 2630 modeli ise 291.100 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Fiyatlar tercih edilen modellerin ek özelliklerine göre de değişkenlik gösterebilecektir.

otoilim.com

Diğer MF konularına gitmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Massey 2600 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey 240-240S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Yorum yapın