Scania Fiyat Listesi ve Özellikleri

Scania Fiyat Listesi ve Özellikleri
Scania Fiyat Listesi ve Özellikleri

Scania Fiyat Listesi ve Özellikleri

Scania tırlar özel olarak tasarlanıyor ve kullanıcısına birçok anlamda konfor sağlıyor. Muhteşem tasarımlar ile piyasaya sürülen Scania tır modelleri farklı alanlarda kullanım kolaylıkları sunuyor. Göz alıcı dış tasarımları ve muhteşem iç tasarımları ile harika bir tır deneyim şansı sunuyor. Güçlü motor yapıları, çok fazla yük kapasitesi, tasarruflu yapısı gibi özellikleri ile Scania tırları en iyi tırlar arasında yer almaya devam ediyor. Aşağıda Scania tır modellerinin özelliklerini ve fiyat listesini bulabilirsiniz.

Scania R Serisi

Scania R Serisi
Scania R Serisi

Scania tırlarının en göz alıcı serilerinin başında gelem R serisi, kabini her zamankinden daha güçlü bir yapıda sunuyor. Bu serideki modeller daha keskin çizgilere sahip. Uzun yol taşımacılığı için birinci sınıf kalitede olan R serisi, atletik üstyapısı ile mest etmeye devam ediyor. Scania R serisi geliştirilmiş özellikler sunuyor. Özel olarak tasarlanan R serisi, birçok donanımla beraber satışa sunuluyor. İç dizaynı ile bakanları mest eden modeller, yolculuklar için oldukça konfor alanı sağlıyor. Scania serileri arasında en özel olan ve en çok sevilen R serisi muhteşem tasarımlar ile satışa sunuluyor.

Scania S Serisi

1630521466524
Scania S Serisi

Scania S serisi ile uzun yolculuklarda sağlana  konfor daha çok artıyor. Sürücü konforunu daha yüksek çıtalara çıkaran Scania S serisi ile uzun yollar çok daha keyifli hale geliyor. Ferah bir iç tasarım, geniş depolama olanakları ve lüks iç mekan tasarımı ile büyülüyor. Özel motorlar ile üretilen S serisi, kullanıcıya konfor sağlıyor.  Olağanüstü ve görkemli tasarımlar ile satışa sunulan Scania S serisi birçok anlamda beğenilen tasarım yapısına sahip. Sürücü koltuğu bölgesi iyileştirilmiş, görüş alanı genişletilmiştir.

Scania P Serisi

Scania P Serisi
Scania P Serisi

En esnek kabine sahip olan P serisi, şehir içi taşımacılık için oldukça idealdir. İnşaat sektörü gibi alanlarda başarılı işlerin altına imza atan Scania P serisi, şehir içi ve bölge içi kullanım da oldukça yararlı oluyor. Bu serideki modellerin en büyük özelliği güçleri ve sağladıkları tasarruflardır. Çevre için özel olarak tasarlanan SCR teknolojisi kullanılır. Vites geçişleri de P serisinde oldukça yumuşak ve hızlıdır. Daha güzel ve daha işlevsel bir araç deneyimi için P serisi birebirdir.

Scania G Serisi

Scania G Serisi
Scania G Serisi

Scania G serisi, hem görünüm olarak hem de iç tasarım olarak oldukça  şıklık sunuyor. Konfor ve güvenliği bir arada sunan Scania G serisi, geniş ve ferah kabin sunuyor. Depolama anlamında da birçok işinizde rahatlık sunuyor. En sevilen Scania serileri arasında ilk sıralarda G serisi yer alıyor.

Scania V8

Scania V8
Scania V8

Scania V8, muhteşem bir sürüş deneyimi şansı sunuyor. Yeni Scania Opticruise şanzımanla birlikte kullanıldığı zaman yakıt tasarruf şansı sunuyor. Scania V8 yüksek performans ile harika bir sürüş deneyimi sunuyor.

2022 Scania Fiyat Listesi

Scania tırları özel olarak tasarlanıyor. Muhteşem konfor ve güvenlik sağlayan tasarımlar listelerde yerini aldı. Tırlar farklı serilerde üretiliyor ve bu farklı serilerin farklı fiyatları bulunuyor. İnsanlar tarafından Scania serilerinin fiyatları merak ediliyor. Scania S serisi, Scania R serisi, Scania G serisi, Scania P serisi fiyatları aşağıdaki listede yer alıyor. Fiyatları merak edenler aşağıdaki listeye bakabilirler. 2022 Scania Fiyat Listesi şöyledir:

Scania Tır Fiyatları Ne Kadar?

 • 500 S Dream Yol Çekici CS20H – S HighLine 1.338.750 TL.
 • 500 S Dynamic Yol Çekici CS20H – S HighLine 1.260.00 TL.
 • 540 S Dream  Yol Çekici CS20H 1.375.500 TL.
 • 540 S Dynamic Yol Çekici CS20H S Highline 1.296.750 TL.
 • R 450 Anatolia Genel Amaçlı Çekici CR20 H R Highline 1.186.00 TL.
 • R 450 Dynamic Düşük Şaselili Yol Çekici CR20H R Highline 1.207.500 TL.
 • R 450 Style Yol Çekici  CRH20H R Highline 1.170.750 TL.
 • R 500 Dynamic Uzun Yol Nakliye Kamyonu CR20H R Highline 1. 365. 000 TL.
 • R 500 Dynamic Düşük Şasili Yol Çekici CR20H R Highline 1.233.750 TL
 • R 500 Dynamic Yol Çekici CR20H R Highline 1.233.750 TL.
 • R 500 Style Yol Çekici CR20H R Highline  1.191.750 TL.
 • R 540 Dynamic Yol Çekici CR20H R Highline

Yukarıdaki listede yer alan güncel Scania tır modellerinin fiyatlarına bakabilir ve ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için Scania resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve tır modellerine bakabilirsin.

Bazı İçerikler

“Scania Fiyat Listesi ve Özellikleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın