Suzuki Jimny Özellikleri ve Fiyat Listesi

Suzuki Jimny
Suzuki Jimny

Suzuki Jimny modeli piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok insanın dikkatini çekmeyi başardı. Oldukça başarılı olan ve göze hitap eden tasarım birçok olumlu teknik özelliği sunmaktadır. Araç konusunda birçok ihtiyaca cevap veren Suzuki Jimny, ülkemiz için 1.5 litre benzinli motor seçeneği ile satışa sunuldu.

Oldukça fazla ve muhteşem özelliklere sahip olan araç, araba fiyatlarına kıyasla uygun bir fiyat ile satışa sunuldu. Araba severlerin dikkatini çekmeyi başarmış Suzuki Jimny’e ilgi oldukça fazla. Suzuki Jimny ülkemizde GLX donanım stili ile satışa çıkartılıyor. Araçta birçok farklı özellik ve birçok farklı özel detaylar bulunuyor.

 Suzuki Jimny Teknik Özellikleri

Suzuki Jimny Fiyat Özellikleri
Suzuki Jimny Fiyat Özellikleri

Suzuki Jimny’in 1,5 litre benzinli motor seçeneği bulunuyor. Araç 102 beygir gücüne sahip. 130 Nm ton üretilen modelin en fazla gördüğü hız 140 km/s. Bu hız oldukça başarılı ve yeterli olarak değerlendiriliyor. Benzin yakma konusunda ise 100 kilometrede 7.5 litre yakıt tüketiyor. Bu son derece güzel olan aracın bagaj hacmi de oldukça geniş. Aracın bagaj hacmi 85 litre. Suzuki Jimny silindir sayısı 4. Silindir hacmi ise 1462 cc. Araç benzinli olarak piyasaya sürüldü.  

Aracın şanzıman özelliği ise 4 ileri otomatik. Aracın maksimim gücü 102 PS. Maksimum torku ise 130 Nm. Suzuki Jimny’in ortalama yakıt tüketimi de oldukça başarılı. 100 kilometre yolda ortalama 7,5 litre yakıt tüketimi bulunmaktadır. Aracın uzunluğu 3.480, genişliği 1.645, Yük. 1.720 mm. Aracın bagaj hacmi de 85 litre. Bu son model aracın ağırlığı, sürücüyle beraber 1.110 kg. Suzuki Jimny özellikleri bakımından tam puan almış bir araç modeli olarak piyasaya sürüldü.

 Suzuki Jimny Fiyat Listesi

Suzuki Jimny Fiyat Listesi
Suzuki Jimny Fiyat Listesi

Araç fiyatlarının artmasından sonra Suzuki Jimny modelinin de fiyatında artışlar gözlemlendi. Piyasaya 400 bin lira civarında sürülen araç, şu sıralar 700 bin TL dolaylarında piyasaya sürülmektedir. Suzuki Jimny, 400 bin TL başlangıç fiyatlarına sahipti. Aracı almak isteyen insanlara farklı konfigürasyonlar ile sunulmaktadır. Aşağıda verilmiş olan Suzuki Jimny fiyat listesi üzerinden  fiyatlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Suzuki Jimny aracının 2 farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerden birisi tek renkken, diğeri ise çift renk olarak satışa sunulmuştur:

  • 1.5 Allgrip 4AT GLX ( Tenk Renk ) 4#4 722. 000 TL
  • 1.5 Allgrip 4AT GLX ( Çift Renk ) 4#4 728.000 TL

 Bu iki farklı renk modeli arasında 6 bin TL gibi fiyat farkı bulunmaktadır. Birçok özelliği ve kullanım olarak sunduğu rahatlık açısından araç oldukça uygun fiyatlar ile piyasada var olmaya devam ediyor. Ülkemizde 1.5 GLX donanımı ve otomatik kurulumu ile satışa sunulan araç insanlar tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Birçok profesyonel, aracın oldukça başarılı ve kaliteli olduğuna dair fikirlerde bulunuyor. Suzuki jimny fiyatı ve sağladığı performansı sayesinde oldukça başarılı bir konumda bulunmaktadır.

Suzuki Jimny Tasarımı

Suzuki Jimny ile maceraların peşine düşmek artık çok daha kolay ve çok daha rahat bir hale geliyor. Aracın güçlü yapısı ve ultra özellikli teknik yapısı sayesinde zorlu yolları çok rahat ve konforlu bir şekilde aşabilirsiniz. Aracın göze hitap eden ikonik tasarımı da kullanıcılarının memnun kalmasını sağlıyor.

Dışarıdan görüntüsü muazzam olan Suzuki Jimny, hem iç yapısı hem de dıştan görüntüsü ile bakanları büyülüyor. Fiyat performans açısından da kolaylıklar sunan araç ile muazzam bir yol deneyimi yaşama şansını elde edebilirsiniz. Suzuki Jimny özellikleri ve fiyat listesi bakımından belirli avantajlar sunan bir araç modelidir.

Aracın özel olarak tasarlanan ALLGRIP PRO 4#4 sürüş sistemi sayesinde sürüş keyfini oldukça kaliteli ve profesyonel bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Multimedya sistemi sayesinde de eşsiz bir deneyim şansınız bulunuyor. Apple Carplay ve Android Auto sistemleri de bulunan araç ile yolculuk yapmak oldukça güzel hale geliyor.

Yeni ve farklı bir görünüme sahip olan model, estetiklik ve mekaniklik açısından yeniden tasarlanmış ve son nesil teknoloji ile donatılmıştır. Kompakt ve arazi aracı olarak inanılmaz maceraların peşinde koşabileceğiniz araç ile farklı deneyimleri elde edebiliyorsunuz.

Araç çok fazla işlevsellik ve pratiklik ruhu ile yollarınıza eşlik ediyor. Yeni model Suzuki Jimny, arazi profesyonellerini ve şehirde kullanmak isteyen sürücüleri bir arada birleştiriyor. Hem şehir içerisinde hem de zorlu arazi şartlarında rahat bir şekilde aracı kullanabilir ve sorunsuz bir şekilde yolculuklarınıza devam edebilirsiniz. Muhteşem ve yenilikçi tasarım, son nesil teknoloji ile iç donanım ve sistemleri ile yolculuklarınız sorunsuz ve güvenli bir şekilde devam ediyor. Aracı güncel araba pazarlarından bulabilir ve yeniliğin keyfine varabilirsiniz.

Araca ait tüm bilgiler Suzuki websitesinden alınmıştır.

Nissan Fiyat Listesi

Yorum yapın