Volkswagen Jetta VW Fiyat Listesi

Volkswagen Jetta VW Fiyat Listesi
Volkswagen Jetta VW Fiyat Listesi

VW Fiyat Listesi

Volkswagen Jetta VW Fiyat Listesi

VW Fiyat Listesi Volkswagen markasının en sevilen otomobillerinden biri olarak bilinen Jetta hem stili hem üstün teknolojik nitelikleri hem de eğlencesi ile sınırları zorluyor. Özellikle de serinin 2022 yılında geliştirilmiş modeli, sürüş keyfini zirveye taşımıştır. Hemen her yönüyle kullanıcılarını mest eden Volkswagen Jetta fiyatları ve özellikleri şu şekildedir;

VW Fiyat Listesi

VW Fiyat Listesi Volkswagen Jetta, göz alıcı çizgilerinin yanı sıra üstün teknolojik olanaklarla da donatılmış olmasıyla muadilleriyle arasında büyük bir fark yaratıyor. Son derece yalın, şık ve beklentileri karşılayan tasarımıyla, sürücü dostu bir performans sunan Jetta, kokpiti ile de dikkatleri üzerine çeker.

VW Fiyat Listesi Volkswagen markasının 2022 yılında yeniden geliştirmiş olduğu Jetta, benzersiz 17 inçlik jantlarının yanı sıra iç kısmında bulunan oldukça da cesur siyah vurgularıyla ve de üstün çekiş özellikleriyle performansı zirveye taşıyor. Bunun yanı sıra viraj almayı daha kolay hale getirmek adına geliştirilmiş olan Çapraz Diferansiyel Sistemi, sportif döşemesiyle de çok seviliyor.

VW Fiyat Listesi Volkswagen Jetta tasarlanırken hem direksiyon simitinde hem de ön konsolu gösteren sürücü koltuklarında titan black deri kullanımına yer verilmiştir. Ayrıca ileriye dönüş özelliklerden de geri kalmayan bu seri, yenilikçi teknolojiyle birlikte sunulan VW Dijital Cockpit Pro sistemiyle de dijital hız göstergesi ve takometre arasında yer alan navigasyonu tam ekran göstermektedir.

Sıfır Araba Fiyatları

VW Fiyat Listesi 2022
VW Fiyat Listesi 2022

VW Fiyat Listesi 2022

VW Fiyat Listesi 2022 Volkswagen Jetta serisinde güvenliği arttırmaya yardımcı bir teknoloji olan IQ.Drive sistemine yer verilmiştir. Söz konusu sistem sayesinde varış noktası neresi olursa olsun, stres yapmadan sürüş gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra seyahat asistanı, adaptif hız kontrolü, aktif kör nokta monitörü, ön yardım, arka trafik uyarısı, acil durum yardımı ve şerit yardımı kullanıcılara sezgisel anlamda sürüş konforu sunmaktadır.

vw

VW Fiyat Listesi 2022

Volkswagen Jetta, sürüş boyunca ve sonrasında gereken tüm bilgileri kullanıcılarının parmaklarının ucuna kadar getirir. Öyle ki servis hatırlatıcıları, bakım programları, yol yardım talepleri, uzaktan çalıştırma ve kilitleme sistemi, araç uyarıları ve son park yeri gibi bilgilere ulaşımı çok kolay hale getiren bu seri, birbirinden farklı renklerinin yanı sıra 2022 yılında güncellenmiş olan fiyatlarıyla da merak konusu olmuştur. WW Jetta fiyat listesi;

  • Volkswagen Jetta 1.0 TSI 110 PS Manuel Impression – 465.000 TL
  • Volkswagen Jetta 1.0 eTSI 110 PS Otomatik Vites Life – 525.000 TL
  • Volkswagen Jetta 1.5 TSI ACT 150 PS Manuel Impression – 485.000 TL
  • Volkswagen Jetta 1.5 TSI ACT 150 PS Otomatik Vites Impression – 515.000 TL
  • Volkswagen Jetta 1.5 TSI ACT 150 PS Otomatik Vites Business – 525.000 TL
  • Volkswagen Jetta 1.5 TSI ACT 150 PS Otomatik Vites Elegance – 555.000 TL
  • Volkswagen Jetta 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Business – 965.000 TL
VW Fiyat Listesi
VW Fiyat Listesi

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

Golf 8 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2022

Passat Fiyat Listesi

Opel Astra L

Ford Focus Fiyat ve Özellikleri

Skoda Kodiaq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Yorum yapın