Massey Ferguson 240-240S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 240-240S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 240-240S Fiyat Listesi

Massey Ferguson 240-240S Fiyat Listesi

Tarım sektörünün lider traktörleri arasında yer alan Massey Ferguson’un 240-240S serisi, minimum yakıt kullanımı ve yüksek çekiş gücü ile hemen herkese hitap ediyor. Yüksek yol hızı, kolay bulunabilen yedek parça, çok geniş bir servis ağır ve de ikinci elde dahi değerinin düşmemesi gibi önemli avantajlar sağlayan seri, her türlü tarımsal faaliyetin yanı sıra yarım dışındaki alanlarda da verimlilik göstermektedir. Son derece sade ve de düzgün bir görsele sahip olan Massey Ferguson 240-240S serisinin genel özellikleri ve fiyat listesi şu şekildedir;

Massey Ferguson 240S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 240S Fiyat Listesi

Üstün Operatör Konforu

Seri traktörlerinde yer alan düşük nominal motor devri sayesinde üst düzeyde dayanıklılık, tasarruf ve de operatör konforu elde edilmektedir. Ayrıca olması gereken güç ve ağırlık oranı çok daha fazla verimlilik elde edilmesini olanaklı hale getirmektedir. Bunun yanı sıra servise kolay ulaşım söz konusu olduğundan olası arızalardan da kolayca kullanmak mümkündür.

Serametalik Tahrik Plakası

Massey Ferguson’un 240-240S serisindeki modellerin tamamında ağır hizmet tipi şanzımana yer verilmiştir. Ayrıca serametalik tahrik plakası kullanılarak son derece mekanik ve sade güç aktarma organları üst düzey güvenlik ve dayanıklılık sağlar. Nakiye süresini azaltmak adına maksimum hız performansı da sunan bu seri,basit ve oldukça da güvenilir bir debriyaj sistemine sahiptir.

Massey Ferguson 240S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 240S Fiyat Listesi

Yoke Pompa

Serinin traktörlerinden arka askılarda yağ banyosu özelliği bulunan yoke pomyaya yer verilmiştir. Ayrıca 275 Xtra ve 290 Xtra üzerinde yardımcı spool Valf bulunur. Böylece makine ile birlikte kullanılacak ekipman sayısı da artırılmıştır.

Yüksek Performanslı Arka Askı Sistemi

240 ile 240S serisinin en önemli niteliklerinden biri de arka askı sistemidir. Bu sistem sayesinde yüzücü pozisyona sahip olan , ayarlanabilir özellikteki bağlantı rotları, çalışırken ekipmana hareket imkanı yaratır. Ağır hizmet tipi salınımlı çeki demiri sayesinde ise her türlü ağırlık kaldırılabilmektedir.

mf 240s tr1 1
massey ferguson 240s fiyat listesi

Yüksek Manevra Kabiliyeti

Massey Ferguson araçlarının her birinde olduğu gibi 240 ve 240 S serisinde de geliştirilmiş özel donanım sayesinde yüksek manevra kabiliyeti sunulmuştur. Buna göre traktörler kullanıldıkları alanlarda daha kusursuz bir performans sergilerken, iç gücünün artmasına da katkı sağlamaktadır.

Massey Ferguson 240-240S Fiyatı Ne Kadar?

240 ve 240 S serisinin fiyatlar hakkında net ve güncel bilgi edinmek için markanın web sayfasını ziyaret etmek gerekir. Fakat markanın web sayfasında da ürünlerin fiyatları bulunmaz. En alt kısımda yer alan fiyat bilgisi al kısmına tıklayarak, müşteri danışmanlarından gereken yeterli bilgiyi almak mümkün olacaktır. Massey Ferguson 240 ve 240S serisinin ortalama fiyat aralığı ise 52.479 Türk Lirası ile 61.726 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir.

otoilim.com

massey ferguson 240 fiyat listesi, massey ferguson 240s fiyat listesi

Yorum yapın