Massey Ferguson MF 8700 S Traktör

Massey Ferguson MF 8700 S

Massey Ferguson MF 8700 S
Maksimum HP 400
Motor “Hepsi Bir Arada” Stage V
Şanzıman Dyna-VT
Maksimum Kaldırma Kapasitesi (kg) 12.000
Traktor MF 8700 S 01
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 22

Etkileyici çekiş kapasiteleri için 400 hp’ye kadar güç sağlayan “yüksek verimlilik” özellikli SCR AGCO Power motorlar halen büyük inovasyonlardan biri sayılmaktadır ve ona, sektör lideri bir güç-ağırlık oranı, daha az toprak sıkıştırma, operatör açısından hiçbir taviz verilmeden sağlanan daha yüksek güvenlik ve konfor, çiftçilerin ve müteahhidin verimliliğini daha da arttıran kapsamlı MF Akıllı Tarım çözümleri eşlik ediyor. Günümüz ikliminde çiftçilik uygulamaları, çiftçilerin ve yüklenicilerin karşılaşmak zorunda kaldığı pek çok engele sahiptir. Dünyanın nüfusu yükselirken, yiyecek ve toprağa olan talep artarken ve hava şartları daha değişken ve istikrarsız hale gelirken, sizin güvenebileceğiniz bir makineye ihtiyacınız vardır. Bu yeni meydan okumaları çok iyi anlıyoruz ve en iyi traktör serimiz işinizin doğasını gerçekten anlayan kişiler tarafından tasarlandı ve meydana getirildi. Massey Ferguson MF 8700 S’yi, bu kavrayış ve inovasyonla beraber, modern işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve böylece geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacak şekilde inşa ettik.

MF 8700 S Modelleri

mf 8700
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 23

Massey Ferguson MF 8700 S Genel Bakış

405 hp’ye varan beygir gücü.

En yüksek iş kapasitesi ve düşük işletme masrafları için tasarlanan, Massey Ferguson tarafından üretilmiş en güçlü traktör.

Cyclair özellikli akıllı hava yönetimi her türlü koşulda en iyi soğutma performansını sunar.

Güçlü, kuvvetli ve çevik MF 8740 S, 26,7 kg/hp’lik üst düzey bir güç-ağırlık oranı sunarak, maksimum tasarruf ve toprak korumasıyla optimum performans sağlar.

Motor Güç Yönetimine sahip Dyna-VT şanzıman en ihtiyaç duyduğunuz anda optimum konforla daha fazla güç sağlar.

Maksimum çıkış gücü için bir araya getirilen mükemmel motor ve şanzıman kombinasyonu.

Traktor MF 8700 S 05 scaled
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 24

SIS’LI GÖSTERGE PANELI. AYAR VE BILGI EKRANI İnce bir gösterge paneli tasarımı, çalışma verilerinin hızlı, açık ve kolay bir analizini sağlayarak bunu 70 mm x 52 mm renkli SIS ekranında sunar. Verilerin tüm ışık seviyelerinde okunmasını kolaylaştıran yüksek çözünürlüğe ve geniş grafiklere sahiptir.

YAN AYNALAR ayarlanabilir üst ve alt kısımlara sahiptir ve böylece nakliye sırasında mükemmel bir görüş sağlar ve kör noktaları azaltır. Seçenekler şunları içermektedir: elektrikli buz çözücülü ve elektronik olarak ayarlanabilen aynalar

Sessiz takozlar ve yay destekli amortisörler kullanan AKTIF MEKANIK KABIN SÜSPANSIYONU tüm sürüş koşullarında optimum sönümleme kuvveti sağlar. Sürüş sertliğini ayarlamanıza olanak sağlamak için ayarlanabilir özelliğe sahiptir.

DÖRT NOKTADAN SÜSPANSİYONLU KABİN ekstra konfor sağlar.

SEZGİSEL KONTROLLER. Sağ sütunda yer alan kontrol düzenlemesi aşina olunan Massey Ferguson tarzını yansıtır ve ışıkları, PTO devir seçimini ve arka askı ayarlarını çalıştıran modüller içerir.

16 LED LAMBA SEÇENEĞİ geceyi gündüze çevirir. Buna, otomatik tepe lambası aktivasyonu, çalışma lambalarının otomatik kapatılması ve gün sonunda lambaların geciktirilerek söndürülmesi özellikleri de dahildir.

HER ZAMAN BAĞLANTIDA KALIN Ayarlanabilir telefon ve tablet tutucu, AGCO Parts aracılığıyla edinilebilir.

KOLAY VE GÜVENLI ERIŞIM. Büyük ve geniş kapı, basamaklar, trabzanlar ve düşey ayarlı direksiyon kolonu, kabine sınıfının en iyi erişim özelliğini kazandırır.

Traktor MF 8700 S 06
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 25
Traktor MF 8700 S 07
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 26

En yeni standart Bağlantı Paketine sahip olan Massey Ferguson MF 8700 S, Gerçek Zamanlı Bilgi ve Uzaktan Servis özelliklerini sunar. Bunun yanında, Akıllı Tarım ve Tarım 4.0 özelliklerini kontrol etmek üzere, daha sezgisel olan yeni Datatronic 5 arayüzüne ve Fieldstar 5 terminaline de sahiptir. Bu özelliklerden bazıları şunlardır: MF Guide, MF Section ve Rate Control yanı sıra MF TaskDoc ve TaskDoc Pro aracılığıyla veri transferi ve yönetimi.

Massey Ferguson kabini, modern traktör tasarımının en başından itibaren mükemmelliğiyle ünlü olmuştur. Uzun çalışma günleri boyunca ferahlığı, konforu, görüş kabiliyetini, sessizliği, kullanım kolaylığını, bağlanabilirlik kapasitesini ve kaliteyi bir araya getiren son derece verimli bir ortamda oturmanız ve bunun avantajlarından faydalanmanız için gerçekten çok çalışıyoruz. Çünkü daha üretken bir operatörün, iş yeri için daha fazla kâr yaratacağının farkındayız. Sınıfının en üstün özelliklerine sahip olarak Massey Ferguson’un şimdiye dek ürettiği en iyi çalışma ortamı olan “Panoramik” kabini yüksek düzeyde konfor, sessizlik, görüş kabiliyeti, geniş hacim, kabine erişim ve teknoloji sunuyor. Massey Ferguson tarafından tasarlanan bu dört sütunlu ferah kabin, operatörlerin mükemmel bir konfor içinde olağanüstü bir görüş kabiliyeti ve kontrol ile çalışmasını sağlıyor.

Massey Ferguson MF 8700 S Teknik Özellikleri

Massey forguson mf 8700 teknik ozellikler
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 40
Massey forguson mf 8700 teknik ozellikler 2
Massey Ferguson MF 8700 S Traktör 41
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Massey-forguson-mf-8700-teknik-ozellikler-2-1024x709.png

Massey Ferguson MF 8700 S Fiyatı

MASSEY FERGUSON MF 8700 TRAKTÖR FİYATI ALMAK-SORMAK İÇİN YORUMLARDA BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRİ VE İLÇEYİ BELİRTİRSENİZ, YİNE YORUMLARDAN CEVAPLAYABİLİRİZ.

Yorum yapın