New Holland FL 420 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland FL 4.20 Fiyat Listesi
New Holland FL 420 Fiyat Listesi

New Holland FL 420 Fiyat Listesi

New Holland FL 420 Fiyat Listesi New Holland serisinin FL 4.20 serisi, hayvancılık işletmeleri başta olmak üzere pancar ve patates üreticileri için de en iyi çalışma performansını sunan ön yükleyicidir. Geliştirilmiş teknolojisi ve de üstün tasarım özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeken bu araçlar, üç fonksiyonlu 84 inch genişliğine sahip olan açılabilir tip kovası ve 2 tonu aşan kaldırma kapasitesi ile de Türk çiftçilerinin favorilerinden olmuştur. New Holland FL 420 fiyat listesi ve özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

New Holland Mekanik Dengeleyici

New Holland FL 420 Fiyat Listesi New Holland FL 4.20 serisine ait olan traktörlerde mekanik dengeleyici sistemine yer verilmiştir. Bu sayede ürün kaybı söz konusu olmadan tarımsal faaliyetlerin gerçekleştirilmesi de mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca araçlarda yer alan özel ürün geometrisi, ön yükleyicilerle konulan kova, hangi pozisyonda yer alırsa alsın yere paralel bir şekilde tutulmayı sağlayacaktır. Bu sayede kova çalışırken de ürünlerin kovadan dökülmesi engellenecektir.

New Holland Fiyat Listesi
New Holland Fiyat Listesi

New Holland Anti Şok Sistemi

New Holland Fiyat Listesi New Holland’ın FL 4.20 serisinin geliştirilmiş yeni Anti-Şok sistemi, çalışma süreci boyunca operatörlerin çok daha konforlu ve güvenli olmasını olanaklı hale getirmiştir. Aynı zamanda traktörlerin ve ön yükleyicilerin ticari ömrünü de uzatacak olan Anti-Şok sistemi, standart olarak sunuluyor.

New Holland Joystick (Kumanda Kolu)

New Holland Fiyat Listesi New Holland markasının en çok sevilen serisi olarak bilinen New Holland FL 4.20, Joystick yani iyi bir kumanda koluna da sahiptir. Bu kumanda kolu sayesinde traktörler çok daha kolay bir şekilde yükleme ve boşaltma yapabilmektedir. Aynı zamanda açma kapama ve de kova hareketlerinin çok daha kolay gerçekleştirilmesi açısından Joystick çok büyük önem taşımaktadır.

New Holland Geniş ve Konforlu Kabin

New Holland Son zamanların en gözde traktörleri arasında yer alan New Holland’ın FL 420 serisi her yönüyle kullanıcılarının memnuniyetini kazanmıştır. Ayrıca serideki tüm araçlarda oldukça geniş ve konforlu kabinlere yer verilmiştir. Bunun yanı sıra standart PowerShuttle özelliği, fonksiyonel kumanda kolları, muadillerine göre daha yüksek görüş açısı ve de kabinlik modellerde standart olarak sunulan sunroof ve klima operatörlerin her aşamada konforlu ve rahat olmasını mümkün kılmıştır.

New Holland Fiyat Listesi
New Holland Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi

New Holland serisinin en çok talep gören serisi olan New Holland FL 4.20, 2022 yılı itibariyle güncellenmiş olan fiyat listeside de merak konusu olmuştur. Her açıdan kullanıcıya avantaj sunan bu seri kolay kullanım özellikleriyle de tarım sektörüne damgasını vurmuştur. New Holland FL 420 fiyat listesi ise şu şekildedir;

  • New Holland TD75D BLM 4WD KK 18.4R30(DY2FL)PS FL TMR              – 744,146 TL
  • New Holland TD90D BLM 4WD KK 16.9R34(DY4FL)PS FL TMR               – 767,913 TL
  • New Holland TD100D BLM 4WD KK16.9R34(DY6FL)PS FL TMR             – 781,999 TL
  • New Holland TD110D BLM 4WDKK 16.9R38(DY8FL)PS FL TMR  – 833,185 TL

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

New Holland TDD Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland 66s Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TTB Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T3B Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T3F Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T580B Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T480 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T540 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TT CLASSIC Fiyat Listesi ve Özellikleri

otoilim.com

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için New Holland firmasının resmi web site hesabına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Yorum yapın