New Holland TDD Fiyat Listesi ve Özellikleri

new holland tdd fiyat listesi
new holland tdd fiyat listesi

New Holland TDD Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi Tarım sektörünün öncülerinden biri olan New Holland TDD MasterDrive serisi, hassas tarım teknolojilerini çiftçilerle buluşturarak yüksek oranda memnuniyet elde etmiştir.  Bu seriyi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise uydu destekli otomatik dümenleme sistemini fabrika çıkışlı bir şekilde sunmasıdır. New Holland TDD MasterDrive fiyat listesi ve genel özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

New Holland Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi Her yönüyle verimli bir çalışma olanağı yaratan New Holland TDD MasterDrive, uydudan sinyaller alarak tarım işleri esnasında yapılması muhtemel hataları en aza indirger. Böylece verim alandan da en yüksek seviyede verim elde edilmesini olanaklı kılar. Özellikle de mısır, pamuk, ayçiçeği, yer fıstığı, soğan ve de domates gibi dikiminde sıra arasında gereksinim duyulan bitkiler için mevcut alanlarda maksimum miktarda sırayı oluşturur.

New Holland TDD Fiyat Listesi Tüm bunları yaparken de yakıt, tohum, ilaç ve de gübreden tasarruf edilmesini mümkün kılar. Ayrıca otomatik dümenleme sistemi sayesinde hassas ekim yapılabilmekle birlikte tohum yatağı hazırlığı, gübreleme ve ilaçlama da yapılabilmektedir.

New Holland TD90
New Holland TD90

New Holland RTX Sinyali ve Hassas Çalışma

New Holland markasının TDD MasterDrive serisine ait traktörlerde güçlü TRX sinyaline yer verilmiştir. Ayrıca 2.5 santimetrenin altında dahi hassas çalışma olanağı yaratan Centerpoint TRX sinyali standart olarak sunulur. Sinyal doğrudan uydudan alındığı için çok güçlü ve kalitelidir. Bağlantılı çok hızlı kurulur. Kapsama alanı ise sınırsızdır. Aynı zamanda gece veya gündüz fark etmeksizin 2.5 santimetrenin altında hassasiyet değeriyle çalışma sunacaktır.

New Holland Elektrik Motoruyla Çalışan Otomatik Dümenleme

New Holland MasterDrive serisindeki traktörlerde elektronik motoruyla çalışan otomatik bir dümenleme seçeneği vardır. Bu sistem EZ-Pilot Pro olarak da isimlendirilir. Kullanımıyla birlikte traktörlerde yüksek oranda hassasiyet elde edilebilmektedir. Aynı zamanda Sam-200 özelliğine sahip güçlü elektrik motoru direksiyon, 1.6 kilometre hıza sahip olan minimum çalışma hızı, 15 saniyelik süre kapsamında geri yönde otomatik dümenleme, yüksek oranda hassasiyet ve de isteğe bağlı sıra sonu dönüş özellikleri vardır.

new holland td75
new holland td75

New Holland 25.6 cm Dokunmatik Tablet Ekran

New Holland TD100 New Holland’ın MasterDrive serisinde standart olmak üzere 25.6 santimetre boyutunda son derece geniş, yüksek çözünürlüğe sahip ve de kullanıcı dostu dokunmatik bir tablet ekran yer almaktadır. Bu ekran XCN-1050 niteliğindedir. Dahili Wifi ve Bluetooth özelliği bulunur. Android tabanlıdır ve bir adet de ön kısma entegre edilmiş olan kameraya sahiptir.

New Holland Fiyat Listesi

New Holland TD100

New Holland markasının TDD MasterDrive serisine ait traktörler en zorlu işlerde en iyi performansı sunarak çiftçilerin işini kolaylaştırmaktadır. Serinin tüm araçları da son derece ekonomiktir. New Holland TDD MasterDrive güncellenmiş fiyat listesi;

  • New Holland TD75D BLM 4WD KK 18.4R30(DY2FL)PS FL TMR              – 811,119 TL
  • New Holland TD90D BLM 4WD KK 16.9R34(DY4FL)PS FL TMR              – 837,026 TL
  • New Holland TD100D BLM 4WD KK16.9R34(DY6FL)PS FL TMR            – 852,379 TL
  • New Holland TD110D BLM 4WDKK 16.9R38(DY8FL)PS FL TMR            – 908,172
new holland

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

New Holland 66s Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TDD Bluemaster Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TTB Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T3B Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T3F Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T580B Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T480 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland T540 Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TT CLASSIC Fiyat Listesi ve Özellikleri

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için New Holland firmasının resmi web site hesabına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Yorum yapın