Volkswagen Touran Fiyat ve Özellikleri

Volkswagen Touran
Volkswagen Touran

Volkswagen Touran Fiyat ve Özellikleri

Volkswagen Touran Göz alıcı tasarımının yanı sıra, opsiyonel özellikleriyle de tam bir aile arabası olan Volkswagen Touran, birbirinden farklı donanım seçenekleriyle birlikte sunulmaktadır. Hemen her yönüyle verimi hissedebileceğiniz bu seri, eşsiz motorundan gelen gücü, özelleştirilebilir olması ve bağlantılarıyla gerçekten çok özel! Volkswagen Touran fiyatları ve özellikleri ise şu şekildedir;

Volkswagen Touran Ultra Geniş Bagaj ve Climatronic Klima Sistemi

Volkwagen markasının Touran serisi tüm aileye yetecek kadar geniş bir bagaj kapasitesine sahiptir. Ayrıca araç içerisinde maksimum alan sağlar. Arka koltuklar katlanabilir özellikte olup; içecekler, telefonlar ve de diğer tüm eşyalar için konsolu vardır. Bunun yanı sıra Touran serisi Climatronic klima sistemiyle de hem mn hem de arka koltukta oturanların sıcaklık ayarlarını ayrı ayrı kontrol etmesini mümkün kılmaktadır.

Touran
Touran

Volkswagen Touran Panoramik Cam Tavan ve Adaptif Hız Kontrolü

Volkswagen markasının Touran modeli opsiyonel olarak 1.4 metrekarelik panoramik sunroofa sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Böylece ortam doğal ışıkla aydınlatılmakla birlikte, temiz havadan da maksimum seviyede faydalanılır. Volkswagen Touran, adaptif hız kontrolü sistemi sayesinde öndeki araçların hızını ve mesafesini otomatik olarak ölçer. Bu sayede güvenli bir sürüşü de garanti altına almaktadır.

Volkswagen Touran Lane Assist ve Front Assist

Touran, Line Assist özelliği sayesinde şerit değiştirirken de güvenli bir sürüş performansı sergiler. Aracın arkasında yer alan radar sensörleri sayesinde, kör nokta da dahil olmak üzere arkadaki araçlar algılanır ve dikiz aynasında yer alan simge ile sürücüler uyarılır. Front Assist özelliği sayesinde ise olası çarpışma durumu algılanır. Bu gibi durumlarda da kullanıcılar hem sesli hem de görsel olarak uyarılmaktadır. Araç ise acil frenlemeye hazırlanarak, çarpışma önlenecektir.

vw

Volkswagen Touran TDI, TSI Motor Seçenekleri ve  Çift Kavramalı Şanzıman

Touran, yüksek enerji tüketimine gerek duymayan isteğe bağlı olarak TSI benzinli ve TDI dizel olmak üzere 2 farklı motor seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak ise isteğe bağlı sürüş profili seçme özelliği, çift kavramalı şanzıman ve klima ayarları gibi alternatifler de kullanıcılar tarafından kişiselleştirilebilmektedir.

VW Fiyat Listesi
VW Fiyat Listesi

VW Fiyat Listesi

VW Fiyat Listesi Touran, ekonomik sürüşe önem verenlerin sıklıkla tercih ettiği araçlar arasında yerini almıştır. Ayrıca ayarlanan eko sürüş profili ile de çok seviliyor Volkswagen Touran 2022 yılı itibariyle güncellenmiş olan fiyat listesi ise şu şekildedir;

  • VW Touran Premium V6 3.0 TDI SCR 286 PS Tiptronik 2967cc Otomatik Dizel – 4.455.200 TL
  • VW Touran Elegance V6 3.0 TDI SCR 286 PS Tiptronik 2967cc Otomatik Dizel – 4.455.200 TL
  • VW Touran R-Line V6 3.0 TDI SCR 286 PS Tiptronik 2967cc Otomatik Dizel – 4.587.700

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

Volkswagen Jetta VW Fiyat Listesi

Golf 8 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2022

Passat Fiyat Listesi

Opel Astra L

Ford Focus Fiyat ve Özellikleri

Skoda Kodiaq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Yazımıza ait tüm bilgiler Volkswagen resmi web sitesinden alınmıştır. Resmi web siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın