ARAÇ BOYAMA ÜCRETLERİ VE BOYAMAYA DAİR GENEL BİLGİLER

Araç boyama fiyatları
fırın boya fiyatları

Araç Boyama Ücretleri

Araç boyama ücretleri araç boyama işi çok ciddi bir şekilde ciddiyet samimiyet gerektiren bir iştir, daha da ötesi araç boyamak bir sanattır. Araç boyama fiyatları aracın büyüklüğüne ne kadar bir alanın boyanacağına ve hatta markasına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Bir diğer fiyat değişkenliğinin sebebi ise aracın nasıl bir renk tonunda olacağıdır. Ortalama olarak 770 TL ve 1250 TL Arasında fiyatlar değişmektedir.

İstanbul Araba Boyama Fiyatları
İstanbul Araba Boyama Fiyatları

Araç Boyama Ücreti Ne Kadardır?

Araç boyama ücretleri parça başı boyamalarda kaput boyama ortalama 770-1250 TL aralığın da değişkenlik gösterebilir. Tabi ki bu firmaların karlılık oranına göre değişen bir fiyattır. Her zaman olduğu gibi araç boyama işinde de bu işin ustasını sanatkarını bulmak şarttır. Bununla birlikte ön panel ön çamurluk marşpiyel iç podye saçları bu kısımlar 400-800 TL arası boyanmaktadır .

Araç boyama işin de ciddi mana da usta çok önemlidir. Aracınızı boyatmaya karar verdiğiniz de ya da boyatmanızın şart olduğu durumlarda kesinlikle hemen ilk bulduğunuz kaportacıya başvurmamalısınız. Her işte olduğu gibi bu işte de detaylı çalışan işini seven ve hatta işine aşık sanatkar ustalar bulmak gerekir.


boya site
araba kaplama

Araçların en önemli yerlerinden biri olan, tavan boyamasını yapacak olan ustanın eli çok iyi, gözü çok iyi ve işi çok iyi olması gerekir. Tavan boyama hizmeti ortalama olarak 850-2500 TL arasında değişmektedir. Daha önce söylediğimiz gibi, bu fiyatlandırmalar, firmalara göre, araç markalarına göre, boya markalarına göre, boyatılacak yerin büyüklüğüne göre, çok fazla değişkenlik gösterebilir.

Araç boyanırken, dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri ise aracınızın boyasını yaz aylarına denk getirmektir. Yaz ayına denk gelen bir araç boyası daha hızlı kuruma sağlayacaktır yağmurdan ya da her hangi bir sudan uzak durması gerekir. Tabi ki kış aylarında da araç boyanabilir fakat yaz ayın da boyanması ustaların tercihleri arasındadır.

Araç boyama ücretleri aracınızı eğer komple boyatacaksanız bu boyama türünde özellikle araç markaları çok önemlidir . En alt düzeyde ki araçlar için fiyatlar 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. Bu rakamlar araç markasına modeline göre 15.000 TL ye kadar çıkmaktadır.

Araç Periyodik Bakım Fiyatları

araç kaplama folyo fiyatları, araç kaplama fiyatları, araç folyo kaplama fiyatları, araç seramik kaplama fiyatları, araç tavan kaplama fiyatları, araç içi döşeme kaplama fiyatları, araç kaplama fiyat listesi, araç kaplama folyo fiyatları, araç kaplama fiyatları ankara

“ARAÇ BOYAMA ÜCRETLERİ VE BOYAMAYA DAİR GENEL BİLGİLER” üzerine 8 yorum

Yorum yapın