Honda Civic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Civic Fiyat Listesi
Honda Civic Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Honda Civic Eşsiz renklerinin yanı sıra ilham veren her bir ayrıntısı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Honda Civic, geçmişten aldığı mirası geliştirilmiş teknolojiyle birleştirerek olgun duruşuyla kullanıcılarını mest ediyor. Otomobil severlerin son yıllarda sıklıkla tercih ettiği bu model, sadelikten aldığı güçle kendisini aşan bir performans sunuyor. Honda Civic fiyat listesi ve özellikleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

Honda Civic Fiyat Listesi

Honda Civic Fiyat Listesi Honda’nın Civic modeli, dış tasarımı dikkat çekici bir şekilde tamamlayan led farları ile çok seviliyor. Özenle geliştirilmiş olan ön farların yanı sıra sis farları da görüş kalitesini üst düzeye taşırken, en zorlu koşullarda dahi sürücülere avantaj sağlıyor. Civic modelinde 16″ ile 17″ seçenekleriyle birlikte sunulunan alüminyum alaşımlı jantlar hem sportif duruyor hem de gücüyle kusursuz bir performans elde edilmesini olanaklı hale getiriyor.

Honda Civic
Honda Civic

Honda Fiyat Listesi 2022

Honda Fiyat Listesi 2022 Sürüş konforunu maksimum seviye çıkarmak adına Honda Civic, açılabilen cam tavanı ile de muadillerine fark ediyor. Öyle ki açılabilen cam tavan sayesinde otomobil içerisine giren temiz hava, daha dinamik bir sürüş keyfini de mümkün kılmaktadır. Honda Civic modellerinde karartılmış arka cam teknolojisinden faydalanılmıştır. Bu sayede otomobil içerisindeki dingin sürüş ortamı korunmakla birlikte, dış tasarımdaki yalınlıktan da kesinlikle ödün verilmiyor.

Honda 2022 Fiyat Listesi

Honda 2022 Fiyat Listesi Honda Civic, adeta bal peteğine benzeyen tasarımlı ön konsoluyla da, kullanıcıların direksiyon başına her geçtiklerinde, onları sınırları ötesine taşıyor. Hem estetik olarak hem de opsiyonellik açıdan en iyi performansı sunan ön konsol, araç içinde sizleri mutlu edecektir. Honda markasının Civic modeli, kullanıcıların kendilerini her an konforlu hissetmesi adına özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle iç kabin de hem ferah hem de kullanışlı bir yaşam alanı yaratmak adına özel olarak dizayn edilmiştir.

Honda Civic Özellikleri

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi
Honda Civic 2022 Fiyat Listesi

Honda 10.2” Dijital Gösterge Ekranı, 512 Litrelik Geniş Bagaj

Honda Civic her yönüyle kullanıcı dostu bir performans sunuyor. Öyle ki geliştirilmiş ara yüzüyle tüm dikkatleri üzerine çeken 10.2 dijital gösterge paneli, sportif sedan duruşa da çok ayrı bir hava katıyor. Gereksinim duyulan her şeyi taşımayı mümkün kılan 512 litrelik geniş bagaj hacmi sayesinde Honda Civic, kullanıcılarının hayatına kolaylık katıyor. Ayrıca geniş bagaj ağrı ile de konforlu yolcuğa çok daha farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi

Honda Arka Havalandırma ve Deri Koltuklar

Honda Civic modeli araçlarda yalnızca sürücülerin değil aynı zamanda yolcuların da konforu düşünülmektedir. Hangi koltukta seyahat edilecek olursa olsun konforu hissetmek kaçınılmaz olacak. Bunun yanı sıra ergonomik koltuklar, en üst versiyon deri döşemesi ile de tüm dikkatleri üzerine çekecek!

Honda Isıtmalı Koltuklar, Geri Görüş Kamerası

Honda’nın Civic modelinde, hava sıcaklığı düşse dahi, sürüş konforunu daima yüksekte tutabilmek adına ısıtmalı ön koltuklara ve de multimedya üzerinden görüntülenebilen geri görüş kamerasına yer verilmiştir.

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi

Honda Otomatik Kararan Ayna, Anahtarsız Çalıştırma Sistemi

Honda Civic Arkadan gelen ışıkların sürücüleri rahatsız etmesini önlemek adına Honda Civic serisinde, otomatik kararan aynalara yer verilmiştir. Bunun yanı sıra anahtarsız giriş ve çalışma özelliği de bulunur.  Bu özellik sayesinde anahtar olmadan da kapıları açmak ve kilitlemek mümkündür.

Honda Turbo LPG Motor, Spor Sürüş Modu

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi Honda Civic modellerinde 129 PS gücüne ve de 180 Nm torka sahip olan yeni nesil Turbo LPG’li motor kullanılmıştır. Bu özellik sayesinde ekonomik bir sürüş keyfi edilebilmektedir. Buna ek olarak sürüş deneyiminde kararı tamamen kullanıcılara bırakan spor sürüş modu da, dinamik sürüşün tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir teknoloji olacaktır.

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi

Honda Kablosuz Şarj, Kablosuz Apple CarPlay & Android Auto

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi Honda Civic Yolculukları çok daha konforlu hale getiren kablosuz şarj özelliği sayesinde kullanıcılar karmaşa dolu zamanları geride bırakıyor. Aynı zamanda Apple CarPlay ve Android Auto desteği sayesinde de kablo olmadan araca otomatik bağlanılabiliyor. Böylece arama ve telefondaki diğer uygulamaları dokunmatik ekrandan da yönetmek mümkün hale getirilmiştir.

Honda Lanewatch, E-Call

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi Honda markasının Civic modellerinde sağ yan aynanın hemen altına monte edilmiş kamera bulunur. Bu sayede sürücüler yolu kolayca görebilmektedir. Sağa sinyal verildiğinde ya da direksiyonun sol kısmında yer alan Lanewatch tuşuna basıldığında, kameranın aktif hale getirilmesi mümkündür. Böylece yolun sağ kısmını multimedya ekranı üzerinden görmek de mümkündür. E-Call özelliği sayesinde ise kaza durumunda, araçların ciddi darbe ikazı almasıyla birlikte devreye giren sistem, en yakın 112 acil çağrı merkezini arar. Koordinatları haber verir ve ilgili bilgileri çağrı merkezine iletir.

Honda Civic Fiyat Listesi

Honda Civic modelleri, her yönüyle sürüş keyfini maksimum düzeye taşır. Bu nedenle kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Otomobil severlerin vazgeçilmezlerinden olan Honda Civic fiyat listesi ise şu şekildedir;

  • Honda Civic 1.5L VTEC Turbo ECO Otomatik Premium – 771.400 TL
  • Honda Civic 1.5L VTEC Turbo ECO Otomatik Elegance – 845.200 TL
  • Honda Civic 1.5L VTEC Turbo ECO Otomatik Executive+ – 916.600 TL
  • Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Elegance – 830.300 TL
  • Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+ – 906.500 TL

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

Honda City Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Jazz Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Fiyat Listesi

Honda City modelinin incelemesini ve fiyatlarını açıkladığımız yazımızın bilgileri Honda resmi web sitesinden alınmıştır. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için Honda resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın