Honda HR V 2022 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda HR V 2022
Honda HR V 2022

Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Dinamik, güçlü ve de kusursuz tasarımı ile otomobil sektörüne damgasını vuran Honda HR V serisi gerek akıllı hibrit teknolojisi ile gerekse de hayattan çok daha fazlasını isteyenler için sunmuş olduğu olanaklarıyla kullanıcı dostu bir performans sergilemektedir. Her yönüyle sürücülerine konforu yaşatan ve sürüş boyunca işleri çok daha kolay hale getiren bu seri, geniş iç tasarımlı araç arayışında olanlar için de oldukça ideal bir seçenek olacaktır. Honda HR V fiyat listesi ve özellikleri ise şu şekilde sıralanabilecektir;

Honda HR V 2022

Honda Hrv 2022 Fiyat Listesi

Honda Hrv 2022 Fiyat Listesi Honda HR V serisinin en önemli özelliklerinden biri olan geniş iç hacim, araç içerisinde yolculuk yapacak herkesin çok daha fazla rahat edebilmesi adına özel olarak tasarlanmıştır. Gerek geniş diz mesafesiyle gerekse de tek bir hareketle katlanabilmesi mümkün olan sihirli koltuklarıyla kullanıcıların tüm gereksinimlerine yanıt veriliyor.

Honda Fiyat Listesi Honda markasının en sevilen modellerinden biri olarak bilinen HR V, elektrikli bagaj kapağı ile de ellerin kullanılmasına gereksinim duyulmadan bagaj kapağının açılmasını mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra anahtar cebinizdeyken otomobilden uzaklaşıldığında da bagajın otomatik kapanması sağlanabilmektedir.

Honda Hrv 2022 Fiyat Listesi Honda HR V serisindeki tüm araçlarda toplamda 3 farklı sürüş modu bulunur. Bu modalar arasında en uygun olanı sürücüler kendisi seçer. Buna olanak veren teknoloji ise akıllı e:HEV hibrittir. Böylece otomobilin performansını arttırarak, sürüş deneyimini de zirveye çıkarmak kaçınılmaz olacaktır.

Honda HR V 2022
Honda HR V 2022

Honda HR V 2022 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda HR V 2022 Honda HR V ile hibrit teknolojisinin adını çıkarmak mümkün iken bir yandan da Honda SENSİNG sayesinde güvenliği de zirveye çıkarmak mümkündür. Hangi sürüş modu seçilirse seçilsin, kullanıcı güvenliği daima ön planda olacaktır.

Honda HR V 2022 Honda’nın HR V serisine dahil olan araçlar kendisinden emin bir duruşa sahiptir. Gerek zarif çizgileri gerekse de birbirinden şık detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken geniş iç mekan ve sunulan özellikler, sürüş keyfine ek olarak stili de en iyi şekilde yansıtacaktır.

Honda HR V 2022
Honda HR V 2022

Honda HRV Fiyat Listesi

Honda HR V 2022

Honda markasının HR V serisi kapsamında Advance ve de style olmak üzere iki farklı konfor seçeneği sunulmaktadır. Buna göre 2022 güncellenmiş fiyat listesi de bir hayli merak konusu olmuştur. Honda HR V fiyat listesi ise şu şekildedir;

  • Honda HR V 1.5L e:HEV Hybrid Otomatik Elegance – 935.500 TL
  • Honda HR V 1.5L e:HEV Hybrid Otomatik Advance – 966.500 TL
  • Honda HR V 1.5L e:HEV Hybrid Otomatik Style – 1.031.800 TL

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

Honda Civic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda City Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Jazz Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Fiyat Listesi

Honda HR V 2022 modelinin incelemesini ve fiyatlarını açıkladığımız yazımızın bilgileri Honda resmi web sitesinden alınmıştır. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için Honda resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın