Honda CRV Fiyat Listesi ve Özellikleri

honda crv fiyat
honda crv fiyat

Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Kullanıcılarına bambaşka hisler aşılayacak olan Honda CRV, üstün teknolojisinin yanı sıra göz alıcı tasarımıyla ve geniş iç mekan hacmiyle kullanıcılara eşsiz güzellikler ve üst düzey konfor olanakları sunuyor. Her yönüyle sürücüsüne dinamizmi ve kusursuz sürüş keyfini hissettirecek olan bu seri özellikle de kalıplı araç severlerin vazgeçilmezlerinden biri olacaktır. Honda CRV fiyat listesi ve özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Honda Crv Fiyat

Honda Crv Fiyat 1.5 Litrelik VTEC Turbo Motor Honda’nın yeni yüzü olan CRV, 1.5 litrelik motoru ile de performansını zirveye taşıyor. Ayrıca sunulan VTEC teknolojisi, benzin ve hava karışımını en ideal seviyede tutarak, 193 PS ile 243 Nm tork üretimi destekliyor. Tüm bu özellikler sayesinde ise daha az yakıt tüketimi desteklenmektedir.

Honda Crv Fiyat Isıtmalı Direksiyon Adete üstün teknolojinin vücut bulmuş hali olan Honda CRV serisinde, marka mühendisliği ile geliştirilmiş olan ısıtmalı direksiyon özelliği, aracın çalıştırılmasından hemen sonra tek bir tuş yardımıyla aktif hale getirilebilmektedir.

Honda markasının kendisine has teknolojisi olan Connect sayesinde geri görüş kamerası ve de navigasyon gibi özellikler kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bunun için 7 inçlik dokunmatik ekran, Honda güvencesiyle sunulacaktır.

honda crv fiyat
honda crv fiyat

Honda Crv 2022 Fiyat

Honda Crv 2022 Fiyat Honda’nın Sensing teknolojisi çok geniş kapsamlıdır. Fakat en önemli niteliği ise kullanıcıların güvenliklerini zirveye taşımak olacaktır. Bu nedenle Honda Sensig teknolojisi ile üretilmiş olan CRV modelleri hem güzelliği hem de güvenliği ile kullanıcılarından tam puanı alacaktır.

Honda Crv 2022 Fiyat Honda’nın CRV serisindeki araçlarda otomobil ya da yaya ile çarpışma olasılığı söz konusu olduğunda, sürücüler tehlikelere karşı doğrudan uyarılır. Böylece olası çarpışmaların hem şiddeti hem de tehlikesi en aza indirgenebilmektedir.

Honda Fiyat Listesi

Uyarlanabilir Hız Sabitleyici ve Otomatik Dur Kalk Honda’nın Sensing teknolojisinden gelen bir özellik olan uyarlanabilir hız sabitleyici ve otomatik dur kalk, araçların trafikteki hızını doğrudan kontrol altına alınabilmektedir. Böylece gerek duyulması haline hemen müdahale edilmektedir. Bunun yanı sıra öndeki araca göre durup ilerlemeyi de olanaklı kılmaktadır.

Şerit Koruma Destek Sistemi Yine Honda’nın Sensing teknolojisiyle birlikte sunulan bir özellik olan şerit koruma destek sistemi,  araçların şerit ortasında kalmasına yardımcı olacaktır. Böylece kullanıcılar da sürüş boyunca sürekli olarak direksiyonu düzeltme eğilimine girmez. Hem daha az stresli hem de çok daha dingin bir sürüş deneyimi elde edilir.

Honda Fiyat Listesi
Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi

Şeritte Tutma Asistanı Honda CRV modelleriyle sunulan şeritte tutma asistanı sayesinde, araçların şerit dışına çıkmak üzere olduğu doğrudan tespit edilmektedir. Aynı zamanda elektrikli direksiyon sistemine müdahalede bulunularak, araç yeniden şeride sokulmaktadır. Gerek duyulduğunda ise sistem anında fren yaparak otomobili yavaşlatır.

Kör Nokta Uyarı Sistemi Honda CRV serisinde yer alan kör nokta uyarı sistemi, kör noktada bulunan araçları kolayca tespit eder. Bu sayede ilgili tarafından yan aynasında yanıp sönen ışık yardımıyla sürücüler uyarılır. Yani şerit değişikliği yapmak çok daha güvenilir olacaktır.

Çapraz Trafik Uyarı Sistemi Honda CRV Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, geri manevra esnasında doğrudan devreye girer. Böylece her iki taraftan yaklaşan araçlar hususunda sürücüler hem sesli hem de görüntülü olarak bilgilendirilir. Yani otopark gibi alanlarda kaza riski bu sistem sayesinde önlenmektedir.

honda crv fiyat

Honda CRV Fiyat

Honda CRV Fiyat

Adeta teknolojinin vücut bulmuş hali olan Honda CRV yorgunluk tespit sistemiyle de dikkatleri üzerine çeker. Böylece sürücüler direksiyon başındayken, hareketler takip edilir ve reflekslerin yavaşladığı fark edildiğinde dinlenme için hem sesli hem de görüntülü uyarı verilir. Üst düzey teknolojik olanaklar sunan Honda CRV fiyat listesi;

  • Honda CRV 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Elegance – 1.056.500 TL
  • Honda CRV 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive – 1.153.900 TL
  • Honda CRV 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+ – 1.230.800 TL
  • Honda CR 2.0L i-MMD Hybrid Otomatik Executive+ Hybrid – 1.945.500 TL

Benzer İçerikler

Honda HR V 2022 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Civic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda City Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Jazz Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Fiyat Listesi

Sıkca Sorulan Sorular

Honda CR V 2022 modelinin incelemesini ve fiyatlarını açıkladığımız yazımızın bilgileri Honda resmi web sitesinden alınmıştır. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için Honda resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın