Honda Accord Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Accord Fiyat
Honda Accord Fiyat

Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Honda Accord, executive ve de executive plus olmak üzere 2 farklı paket seçeneğinin yanı sıra tercih edilen teknolojik özellikleriyle de adeta zamana meydan okuyor! Her ayrıntısı ile kusursuzluğu yakalamış olan bu seri, kalıpların dışına çıkmak isteyenlerin bir numaralı seçimi olacak. Hem gücü hem duruşu hem tarzı hem de ruhu ve hem de mükemmelliği ile geçmişten geleceğe uzanan Honda Accord fiyat listesi ve özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Honda Accord Fiyat

Honda Accord Fiyat Honda Accord, muadillerine göre çok daha uzun ve geniş bir gövdeye sahiptir. Aynı zamanda alçak tavan çizgisi ile de güçlü bir dış tasarım sunar. Bunun yanı sıra kromdan imal edilmiş olan ön ızgarasıyla far tasarımı ve keskin havalandırma ızgaraları cesur bir duruş sergiler.

Honda Accord Led ve Kaliteli Farlar

Honda Fiyat Listesi Honda Accord serisinin kusursuz tasarıma yakışır, otomatik açılıp kapabilme özelliği bulunan full Led ön farlara ve de Led sis farlarına yer verilmiştir. Bunun yanı sıra serinin araçlarında Led arka stop lambaları da bulunur.

Honda Fiyat Listesi

Honda Accord Alüminyum Alaşımlı Jant

Honda Fiyat Listesi Honda Accord serisindeki araçlarda 18 inçlik keskin alaşım özelliği bulunan özel jantlar kullanılmıştır. Bu sayede görüntü 6 desibel daha azaltılmıştır. Aynı zamanda lastikler yuvarlanma direncini azaltarak sürüş kalitesini arttıracaktır.

Honda Accord Açılabilen Cam Tavan

Honda Accord Fiyat Honda Accord serisinde sürüş konforunu bir üst seviyeye taşımak adına açılabilir cam tavan tasarlanmıştır. Açılabilen cam tavan, çok daha aydınlık ve çok daha ferah bir iç mekan yaratmayı mümkün kılar. Üstelik bunun için tek bir dokunuş yeterlidir.

Honda Accord Premium İç Mekan

Honda Accord Fiyat Honda Accord serisinde geniş bir gövdenin yanı sıra ideal uzunlukta bir aks mesafesi bulunur. Bu sayede ideal ve geniş bir iç mekan elde edilmiştir. Hemen her dokunuşta kaliteyi hissettiren iç mekan donanımlarından biri olan ön konsol ise 3 katmanlı bir tasarıma sahiptir. Konsol, yanlara doğru kıvrılarak kapı panelleriyle bütünleşir. Güvenlik hissini maksimum seviyeye çıkaran niteliklere ek olarak soft touch vites kumansı da kalite algısına katkı sunar.

Honda Accord Fiyat Honda Accord serisinde sık kullanılan sistemlerin direksiyon simidine entegre edilmesi mümkündür. Hız göstergesinin de yer almış olduğu ultra ince 7 inçlik TRT sürücü ekranında, sürüş ile alakalı daha birçok bilgiye de pratik bir şekilde ulaşmak mümkün olacaktır.

Honda Fiyat Listesi
Honda Fiyat Listesi

Honda Fiyat Listesi Honda Accord serisinin yeni tasarımında tam 8 yönlü ayarlanabilme özelliği bulunan ve de 2 hafızalı koltuk yer almaktadır. Ayrıca yolcular içinse 4 yönlü ayarlanabilir koltuklar bulunur. Bunun yanı sıra hava sıcaklığı düşmüş olsa dahi yolculukları daha konforlu ve keyifli hale getiren ısıtmalı koltuklar da vardır.

Honda Accord 1.5 Litre VTEC Turbo Benzinli Motor

Honda Fiyat Listesi Honda Accord, 190 PS gücüne sahip ve de 260 Nm tork üretebilen 1.5 litrelik VTEC turbo benzinli motora sahiptir. Geliştirilmiş motor teknolojisi sayesinde konforu ve estetiği aynı anda sunarken, dinamik özelliklerinden de asla ödün vermez.

Honda Accord Fiyat Honda Accord Bu serinin araçların da sürekli değişken şanzımanda yer alan vites değiştirme aralıkları ya da otomatik şanzıman kolayca kontrol edilebilmektedir. Aynı zamanda direksiyon üzerinden vites değiştirme özelliği sayesinde de sürüş konforu zirveye taşınmaktadır.

Honda Accord Fiyat Uzaktan Motor Çalıştırma Honda Accord serisi sınıfında tektir. Ayrıca uzaktan motor çalıştırma özelliği sayesinde araca binmeye gerek olmadan da motoru çalıştırmak mümkün olacaktır. Araç, otomatik olarak en son bırakılan ısıya da getirilebilmektedir.

accord led arka
Honda Fiyat Listesi

Android Auto & Apple CarPlay ve Kablosuz Şarj Honda Accord serisinde Apple CarPlay ve Android Auto özelliği bulunur. Bu sayede telefon uygulamalarına kolayca erişebilecektir. Dokunmatik ekranı aktive etme ve siri gibi uygulamalar da kolaylıkla kullanılır. Kablosuz şarj niteliği sayesinde de araç içerisinde kablo karmaşasına son verilmiştir.

Geri Görüş Kamerası, Anahtarsız Çalıştırma ve Giriş Honda Accord, normal, üst, alt ve de geniş olmak üzere birbirinden farklı 3 açı opsiyonuna sahip olan geri görüş kamerası sayesinde güvenliği üst düzeye taşır. Aynı zamanda anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği ile rahat kullanım sağlamak mümkündür.

Honda Accord Fiyat Listesi

Belirtilen tüm bu özelliklere ek olarak Honda Accord serisinde kör nokta uyarı sistemi, çapraz trafik uyarı sistemi ve e call özelliği de bulunur. Her açıdan sürücü ve yolcuların konforu için tasarlanmış olan bu seri, üstün performansı ile de çok sevilmektedir. Honda Accord için belirlenmiş fiyat listesi;

  • Honda Accord 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive – 1.104.300 TL
  • Honda Accord 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+ – 1.148.100 TL

Sıkca Soulan Sorular

Benzer İçerikler

Honda CRV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda HR V 2022 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Civic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda City Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Jazz Fiyat Listesi ve Özellikleri

Honda Fiyat Listesi

Honda CR V 2022 modelinin incelemesini ve fiyatlarını açıkladığımız yazımızın bilgileri Honda resmi web sitesinden alınmıştır. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için Honda resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın