New Holland TT Fiyat Listesi ve Özellikleri

New Holland TT Fiyat Listesi
New Holland TT Fiyat Listesi

New Holland TT Fiyat Listesi

New Holland TT Fiyat Listesi Hemen her türlü çalışma ortamında ve koşulunda başarılı bir performans sergileyen New Holland markasının TT serisine ait traktörler, üstün özelliklerinin yanı sıra pratik ve konforlu olmasıyla da çok seviliyor. Aracın genel kullanım alanına bakıldığında ise genellikle tarla, bağ, bahçe ve de taşıma işleri ön olana çıkmaktadır.

Aynı zamanda güçlü motor yapısı, ekonomikliği ve çevreci olmasıyla da ülkemizdeki çiftçilerin birincil tercihleri arasında bulunan TT serisi, çeşitli araçların kullanımı için de en iyi performansı sunar. New Holland markasına ait TT serisinin fiyat listesi ve özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

New Holland TTB Fiyat Listesi
New Holland TTB Fiyat Listesi

Çevreyi Önemseyen Motor

New Holland markasının en popüler serisi olarak bilinen TT traktörler, 3 kademede yer alan yeni nesil özellikli turbo intercooler motorlara sahiptir. Bu sayede gerçekleştirmiş olduğu hemen her türlü işte yüksek güç performansı sunar. Aynı zamanda çevreye çok büyük zararı dokunan egzoz gazlarının salınımı da en aza indirger. TT serisinde yer alan kaporta altındaki susturucular sayesinde ise muadillerine göre çok daha az motor sesi duyulur. Yani her yönüyle konforlu bir çalışma imkanı yaratır.

Tam Senkromeçli Vites Kutusu

New Holland markasının TT serisine ait araçlarda toplamda 4 adet hız vitesi ve de 2 kademeyle birlikte 8 ileri ve 2 geri vites seçeneğine yer verilmiştir. Aynı zamanda araçta yer alan tam senkromeçli vites kutusu sayesinde de birbirinden farklı alanlarda çalışmalar yapabilmek adına kesintisiz güç imkanı yaratılır.

New Holland TT serisi 8 ileri ve de 2 geri vites kutusuna sahiptir. Ayrıca bu seride sunulan avantajlar sayesinde sürücüler, sağ taraflarında yer alan vites koluyla hız vitesleri, sol tarafta bulunan vites kolu sayesinde de kademe viteslerini seçmek mümkün hale gelecektir.

Ergonomik Platform ile Yüksek Konfor

New Holland’ın TT serisindeki araçlarda yeni ve modern gösterge paneli kullanılmıştır. Aynı zamanda bu panelden motor devri ve motor sıcaklığı gibi çok önemli bazı bilgileri analog bir şekilde takip etmek mümkün hale getirilmiştir. Bunun yanı sıra kuyruk mili devri ve çalışma saati gibi bilgiler de dijital ekranda okunabiliyor.

Güçlendirilmiş Hidrolik Sistem

New Holland markasının en çok tercih edilen serisi olan TT traktörlerinde asansörlü tip çeki sehpası kullanılmıştır. Aynı zamanda her iki hidrolik askı kolunda yer alan ayar mekanizması, güçlü yan kolları ve de en önemlisi çeki oku sayesinde en zorlu şartlarda kolay çalışma olanağı elde edilir.

New Holland TTB Fiyat Listesi
New Holland TTB Fiyat Listesi

Kusursuz Hidrolik Performansı

New Holland TT Fiyat Listesi Dünyaca ünlü bir traktör markası olan New Holland özenle tasarlamış olduğu TT modellerinde 2200 kilogramlık kaldırma kapasitesine, toplamda 4 adet hidrolik güç çıkışına ve de kaydırma niteliği bulunan çeki sehpasına sahiptir. Tüm bu özellikler sayesinde ise tarımsal işlerde çok güçlü hidrolik donanım sunulur. Yani tüm çalışmaları maksimum verimle gerçekleştirmeyi olanaklı kılar.

New Holland TT Fiyat Listesi

New Holland TT Fiyat Listesi New Holland serisi hakkında en çok merak edilen konular arasında TT serisinin fiyat listesi yer almaktadır. Öyle ki yüksek performans özellikleriyle çiftçiler arasında her geçen gün çok daha popüler hale gelen New Holland TT fiyat listesi şu şekilde sıralanır;

  • TT CLASSIC 2WD ROPS 12X28 (TT01) TMR – 270,974 TL
  • TT CLASSIC 2WD GÖLG. 12X28 (TT02) TMR – 284,880 TL
  • TT CLASSIC 2WD KAB. 12X28 (TT05) TMR – 323,150 TL
  • TT CLASSIC 4WD GÖLG. 14.9R28 (TT03) TMR – 350,970 TL
  • TT CLASSIC 4WD GÖLG. 380/70R24 (TT04) TMR – 346,113 TL
  • TT CLASSIC 4WD KAB. 14.9R28 (TT06) TMR – 389,230 TL
  • TT55 2WD 13X28 (T107) TMR  329,401 TL
  • TT55 4WD KAB. 14.9R28 (T146) TMR – 439,340 TL
  • TT55 4WD 14.9R28 (T116) TMR             – 401,541 TL
  • TT65 4WD 14.9R28 (T121) TMR – 448,311 TL

Sıkca Sorulan Sorular

Benzer İçerikler

New Holland Fiyat Listesi

New Holland TTB Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T3B Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T3F Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T580B Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T480 Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland T540 Fiyat Listesi ve Özellikleri
New Holland Fiyat Listesi

Traktör Fiyatları

Yorum yapın