Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat (2023)

Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat
Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat


Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat

Tarcanlar oto ekspertiz fiyat Oto rapor olarak hizmet verdiğimiz oto ekspertiz, Tarcanlar oto olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Teknik cihaza ve ekipmanlarla ikinci el araçların kaza ve arıza durumları tespit ve muayene edilir ve araç için rapor hazırlanır. Bu raporda araçta meydana gelmiş olan bütün işlemler ortaya çıkar. Ekspertiz fiyatları merak edilen bir konudur. Ekspertiz tek bir çeşit değildir içerikleri değişiklik gösterebilir. Tarcanlar oto olarak müşteri memnuniyetiyle birlikte müşteri ekonomisini de önemseriz. Ekspertiz fiyat liseli firmaya göre zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Tarcanlar oto ekspertiz fiyat bilgisi şu şekildedir.

Silver Paket 800TL

Silver Paket Plus 950TL

Gold Paket 1100 TL

Gold Paket Plus 1300TL

Full Paket 2000TL

Luxury Paket 2500TL

Vıp Havaalanı Paketi 3000TL Paket içerikleriniz internet sitemizden inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Nedir?

Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat
Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat

Oto ekspertiz hem yeni hem de ikinci el araba alım satım piyasasında tercih edilen bir muayene sistemidir. Ekspertiz muayenesi sonucunda araçlarda bir sorun olup olmadığı tespit edilir. Tespitler sonucunda bir oto ekspertiz raporu hazırlanır, rapor oldukça detaylıdır. Özellikle ikinci el araç alım satımı yapacak olanların sıklıkla tercihi olan bir muayene işlemidir. Bu işlem bir nevi alıcılarına güven verir. Araçta daha sonradan meydana gelecek sorunlara karşı önceden alınabilecek önlemler oto ekspertiz işlemiyle mümkündür. Oto ekspertiz araçta gizlenen her kusuru ortaya çıkarır. Detaylı yapılan muayeneler araçtaki en küçük değişimi ve hatayı ortaya çıkarır. Sonuçlar oldukça şeffaflıkla hazırlanır ve alıcısına sunulur.

Oto Ekspertiz Gerekli Midir?

Araç alımlarında alıcılar için her durumda önemli olan şey temiz ve hasarsız bir araç sahibi olmaktır. Alıcılar daima durumu iyi araçları alma teşebbüsünde bulunurlar. Ancak bir aracın durumunun iyi olması demek dış görünümünün iyi olması demek değildir. Aracın dış görünümü ne kadar iyi olsa da araçta birçok problem ve değişen parça durumuyla karşılaşılabilir. Araçların gözle görülmeyen hasarlarını kusurlarını tespit edip gerçek durumunu ortaya çıkarmak ve aracı alıp almayacağınıza ya da aracın ne kadar işlem masrafı çıkaracağını öğrenmek için oto ekspertiz işlemi gereklidir.

Tarcanlar ekspertiz ücreti ne kadar?

·         Silver Paket 800TL
·         Silver Paket Plus 950TL
·         Gold Paket 1100 TL
·         Gold Paket Plus 1300TL
·         Full Paket 2000TL
·         Luxury Paket 2500TL
·         Vıp Havaalanı Paketi 3000TL

Exper fiyatları ne kadar 2022?

150 TL ile 1.500 TL arasıdır.

Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat
Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyat

Önemli İçerikler

Incoming search terms here:

  • https://otoilim com/tarcanlar-oto-ekspertiz-fiyat/

Yorum yapın