Massey Ferguson 5S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 5S Fiyat Listesi

Massey Ferguson Fiyat Listesi

Sınıfının en iyi görüş kabiliyeti ve de performansına sahip olan Massey Ferguson 5S, kullanıldığı alanlarda olabilecek tüm zorlukların üstesinden başarılı bir şekilde gelebilmektedir. Genel kullanım alanları arasında; müteahhitlik işleri, mandıracılık, hayvancılık ve tarla tarımı bulunur. Üst düzey konfor olanağının yanı sıra ekonomik anlamda da son derece tasarruflu bir araç olan Massey Ferguson 5S‘in genel özellikleri ve fiyat listesi şu şekilde sıralanabilir;

Optimize Edilmiş Hava Akış Sistemi

Massey Ferguson 5S serisinin tüm araçlarında kullanıcıların konforunu sağlamak adına optimize edilmiş hava akış sistemi motoruna yer verilmiştir. Böylece kabin en sıcak havalarda dahi çok daha iyi soğutulmakta ve böylece de verimlilik ciddi oranda yükseltilmektedir.

Massey Ferguson Fiyat Listesi
Massey Ferguson Fiyat Listesi

Hız Eşitleme Sistemi

Dünyanın bir numaralı traktör markası olan Massey Ferguson 5S serisinde hız eşitleme yani Speedmatching özelliğine yer verilmiştir. Bu özellik sayesinde ise vites değiştirirken ilerleme hızına uyması için Dyna 4 devri otomatik seçilebilmektedir.

Süper Sürüngen Vites Özelliği

Massey Ferguson 5S serisinin en güzel özelliklerinden biri de süper sürüngen vites özelliğidir. Öyle ki uzmanlık gerektiren çok düşük hızlı işlerde dahi çok sıkı kontrol imkanı yaratır. Bunun yanı sıra 100 m/s kadar düşük ileri hareket hızları sağlar.

Comfort Control Ayarı

Massey Ferguson‘un 5S serisi araçlarında çok daha yumuşak ve hızlı manevra yapabilmek adına comfort control ayarı sunulmaktadır. Bu ayar sayesinde yavaş, yumuşak, hızlı ve etkin olmak üzere 4 farklı seçeneği değerlendirmek mümkün olacaktır.

Massey Ferguson Fiyat Listesi
Massey Ferguson Fiyat Listesi

Otomatik Mod Kullanımı

Massey Ferguson 5S serisi çok yönlü bir tasarım sahiptir. Üretimde kullanılan otomatik mod sayesinde vites yükseltme ve düşürme işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Aynı zamanda tepki noktaları da istenilen motor devri parametrelerine göre belirlenebilmektedir.

Massey Ferguson Fiyat Listesi

Massey Ferguson 5S fiyat listesi belirli aralıklar ve yeni modellerin üretime kazandırılmasıyla birlikte güncelleştirilmektedir.

Massey Ferguson 5S Fiyatı Ne Kadar?

  • Belirlenen son fiyat aralığına göre; 5S serisinin 105 modeli 84.881 Euro ile 96.867 Euro arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Serinin 115 modeli 87.651 ile 99.337 Euro arasında değişiklik gösteriyor.
  • 5S serisinin en yüksek modeli olan 145 ise Dyna 4 olan seçenek 96.762 Euro ile 108.448 Euro arasında değişirken,
  • Dyna 6 olan model ise 99.532 Euro ile 110.500 Euro arasında değişkenlik gösterecektir.

İlginizi Çekebilir. Massey Ferguson 5700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri


Incoming search terms here:

  • https://otoilim com/massey-ferguson-5s-fiyat-listesi/

Yorum yapın