Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi

Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi

Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi 2021 yılında “Ret Dot Ödülü” ve “AE50 Ödülü” alan Massey Ferguson 8S modelleri,sunmuş olduğu kullanım kolaylığının yanı sıra, konforu ve üst düzeydeki güvenilir niteliği ile de tarım sektöründe çalışanların gözdesi haline gelmiştir. Aslına bakıldığında 8S modeli üretilmeden önce temel amaç, müşterilerin sesine kulak vermekmiş.

İlerleyen süreç içerisinde firma yetkilileri amacını gerçekleştirmek adına dünyanın dört bir yanındaki çiftçilerle ve operatörlerle bire bir derinlemesine görüşmeler gerçekleştirmiştir. Alınan geri bildirimler kapsamında ise; üst düzey konfor olanağı sunan, kullanım açısından son derece rahat, hesaplı, güvenilir, hem sezgisel hem de fonksiyonel kumanda, zemine maksimum güç uygulayacak verimlilik ve daha birçok özellik Massey Ferguson markasının 8S modelinde hayat bulmuştur.

Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi

Massey Ferguson 8S Genel Özellikleri

Massey Ferguson bilindiği gibi traktör üretiminde dünyada adından sıklıkla söz edilen bir markadır. Adeta yeni çağ için özel olarak tasarlanmış olan MF 8S modelleri ise hem teknolojik anlamda hem de kullanıcılar açısından çeşitli kolaylıklar sunuyor olmasıyla gözde modellerden biri olmayı başarmıştır. Massey Ferguson 8S genel özellikleri;

  • Üretiminde Yeni Dyna-7 Powershift Şanzıman kullanılmıştır. Öyle ki çift kavrama özelliği de bulunan şanzıman sayesinde ciddi oranda yakıt verimliliği elde edilmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç duyulması durumunda daha fazla güç elde etmek için Motor Güç Yönetimi geliştirilmiştir.
  • Çok daha düşük işletme verimliliği sunar. Çünkü düşük motor devirlerinde dahi maksimum anlamda güç ve tork sağlanarak yakıt tüketimi %10 oranında azaltılmaktadır. Ayrıca gürültü seviyede son derece azdır.
  • Üst düzey konforludur. 8S modelleri piyasadaki en sessiz kabin özelliğini taşır. Aynı zamanda 360 derecede görüş kabiliyeti sunmaktadır. Ekran dijital göstergesi sayesinde tüm gerekli bilgilerin görülmesini sağlar.
  • Çok daha hızlı çalışma becerisine sahiptir. Önünde üç ve arkada da beş adede kadar spool valf ve ön askı sistemi bulunur. Bunun yanı sıra hidrolik sistem sayesinde çok geniş bir ekipmanla çok daha hızlı çalışma performansı elde edilmesini mümkün kılar.
  • Sürdürülebilir Tarım Teknolojisi özelliği sunar. Üst üste binmeleri azaltır. Telemetri sistemi vardır. Böylece çalışma bilgilerinin izlenmesini olanaklı kılar. İş kayıtlarını ayrıntılı bir şekilde oluşturarak düzenler.

Tüm bunlara ek olarak ise düşük onarım ve bakım maliyeti olduğundan muadillerine göre çok daha ekonomik bir araçtır. Kapsamlı bir bayi ağı bulunur. Müşterilerin ihtiyaç duydukları desteği anında telefon aracılığı ile kolayca elde etmesi mümkündür.

massey ferguson fiyat listesi

Massey Ferguson Fiyat Listesi

Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi
Massey Ferguson 8S Fiyat Listesi

Massey Ferguson 8S Fiyatı Ne Kadar?

Adeta bir tasarım harikası olan Masset Ferguson markasının 8S modeli muadillerine göre bir nebze daha yüksek fiyattan satılıyor olsa da sunduğu özellikler düşünüldüğünde ve ekonomik kullanım koşulları dikkate alındığında tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Massey Ferguson 8S; 2.619.922 Türk Lirasından başlayarak 2.711.495 Türk Lirası ve üzerine çıkabilen massey ferguson fiyat listesine sahiptir.

Massey Ferguson 6700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5700 S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 5700 M Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson F3 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 2600 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson 240-240S Fiyat Listesi ve Özellikleri

Massey Ferguson

NEW HOLLAND TRAKTÖR

Yorum yapın